lady gaga iphone

Lady Gaga ‘’Stupid Love’’ isimli şarkısına yeni bir klip çekti. Tanınan şarkıcı Stupid Love isimli şarkısının klip çekimlerinde sadece iPhone 11 kullandı. 

iPhone 11 ile çekilen klipte görüntülerin yüksek kalitede olması dikkatlerden kaçmadı. Gelişen teknoloji sayesinde akıllı telefonlarda kullanılan kameraların her geçen gün daha iyi bir seviyeye geldiğini görüyoruz. Teknoloji üreticisi Apple da teknolojiyi yakından takip ederek cihazlarına en gelişmiş yenilikleri ekleyip kullanıcılarını memnun etmeye çalışıyor. 

Elbette ki akıllı telefonlarda kullanılan kameraların artık son derece gelişmiş olduğunu görmek bazı pazarlar için tehlike arz etse de kullanıcılar artık fotoğraf makinesi ya da MP3 gibi farklı ürünlere gerek duymadan ihtiyaçlarını tek bir cihazla karşılayabiliyorlar.

Şarkılarıyla, kıyafet seçimleriyle ve tarzıyla ilgi toplayan Lady Gaga, bir süredir oyunculuk alanına ilgisini yöneltmiş durumda. Hayranlarının müzik sektöründen uzaklaşan Gaga’ya ise tepkileri büyüyordu. Ancak Lady Gaga yine konuşulmayı planladığı bir projeyle müzik sektörüne yeni bir klip kazandırdı. 

Bugün itibariyle yayınlanan Stupid love isimli parçasının video klibinin çekimlerinde Lady Gaga sadece iPhone 11 kullandı. 

iPhone ile çekilen Lady Gaga Klibi:

Video yayın platformu YouTube’da yayınlanan klip #ShotoniPhone etiketi ile paylaşıldı. iPhone telefonla çekildiği bilinen ancak hangi modeli olduğu açıklanmayan klibin iPhone 11 ile çekildiği tahmin edilse de resmi olarak bir açıklama yapılmadı. 

Lady Gaga’nın Apple ile yaptığı anlaşmanın nasıl bir anlaşma olduğu ise şu an için belli değil.

Selena Gomez de iPhone 11 Pro ile klip çekmişti

Dünyaca ünlü, oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez de ‘’Lose You To Love Me’’ parçasına çektiği klipte kamera performansıyla büyük beğeni toplayan iPhone 11 Pro ile gerçekleştirmişti. Çok fazla geçiş kullanılan Selena Gomez’in ‘’Lose You To Love Me’’ parçasında siyah-beyaz çekim kalitesiyle iPhone 11 Pro, dikkatleri yine üzerine toplamayı başarmıştı. Videoda renk kalitesiyle kendini kanıtlamış olsa da iPhone 11 Pro ile çekilen klibin tamamının siyah-beyaz olması çok daha doğru bir karar olduğu ise çoğu kitle tarafından onaylanmıştı.

Selena Gomez’in klibi