Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

LG’nin UltraWide monitörleri, kullanıcılara hem iş hem de eğlence için, gelişmiş bir geniş ekran deneyimi sunmayı hedefliyor. Bu hamle ile LG, kullanıcıların ultra geniş monitörlerle daha rahat çalışmasını ve oyun ve filmlerden daha çok keyif almasını amaçlıyor.

LG Electronics (LG), Ultra Geniş Monitör serisi ile, farklı programları aynı anda tek ekranda görüntüleme imkanı sunuyor. Ultra geniş ekran teknolojisi, birden fazla işi aynı anda yapmak ya da hem iş yapıp hem de kontrol etmek isteyen kullanıcılara gerekli alanı sağlıyor.

Özellikle tasarımcılar, hem okuyup hem de düzenleme yapan editörler, çevirmenler, fotoğraf sanatçıları, mimarlar, bilişim sektörü ile ilgilenenler, müzik yapımcıları ve daha bir çok meslek sahibi, LG Ultra Geniş Monitörlerle işlerini daha kolay ve konforlu şekilde yürütebiliyor.

Sadece Çalışanların Değil Oyun Severlerin de İlgisini Çekiyor

LG’nin Ultra Geniş Monitör serisi, sadece çalışanlar değil, oyun severler ve film tutkunları tarafından da büyük ilgi görüyor. Oyun tutkunları, LG Ultra Geniş monitörlerin hızlı tepkilere sahip ekranında oyunun hiçbir ayrıntısını kaçırmadan, canlı renklerle keyifli bir oyun deneyimi yaşıyor.

Her ihtiyaca cevap vermeyi amaçlayan LG Ultra Geniş monitör serisindeki modellerin IPS ya da VA ekranı, QHD, Full HD ya da LED özellikleri, DCI-P3 renk gamının %95’ini içeren geniş bir renk yelpazesini desteklemesi ve HDR10 desteğiyle canlı renkler ve parlaklık sunuyor olması; renk doğruluğu ile geniş izleme açısını tek üründe bir araya getiriyor.

USB-C Bağlantı Noktası Ekran ve Veri Aktarımının Yanı Sıra Şarj İmkanı Sunuyor

Ekran ve Veri Aktarımında LG Ultra Geniş Monitör serisinin birçok modelinde bulunan USB Type-C™ bağlantı noktası, ekran ve veri aktarımının yanı sıra bağlantılı cihaz şarjına izin vererek, dizüstü bilgisayarınız için aynı anda tek bir kablo üzerinden destek sağlıyor. Üstelik, USB-C™’nin güç dağıtım teknolojisiyle, bağlantılı dizüstü bilgisayarı (90 W’a kadar) şarj ederken aynı anda bir monitörü de çalıştırabiliyor.

Monitörün ortam ışığı sensörü, okuyucu modu ve titreşim önleme özellikleri ise, rahat bir çalışma ve oyun oynama ortamı sağlamasının yanı sıra, göz konforu da sunuyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz