Logitech G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı

Logitech, profesyonel oyuncular ve oyun tutkunları için benzersiz bir oyun deneyimi sunmayı hedefleyen ‘G733’ kablosuz oyuncu kulaklığı modelini Türkiye pazarında satışa sunduğunu duyurdu. 29 saate varan bir pil ömrü bulunan kulaklığın, 20 metreye kadar kablosuz kapsama alanı ile geldiği ifade edildi.  

İsviçre merkezli teknoloji devi Logitech, profesyonel oyuncular ve oyun tutkunları için benzersiz bir oyun deneyimi sunmayı hedefleyen ‘G733’ kablosuz oyuncu kulaklığı modelini Türkiye pazarında satışa sunduğunu duyurdu. Oyun-severlerin yoğun ilgi gösterdiği oyuncu kulaklığının; konfor ve dayanıklılığı, yüksek performanslı işitme ve konuşma teknolojileriyle bir araya getirdiği belirtildi. Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük, konuya ilişkin değerlendirmelerde bulundu.  

‘G733’ için çok heyecanlı olduklarını vurgulayan Sülük, açıklamasında “Oyun, günbegün hayatımızın daha büyük bir parçası haline geliyor. Ekipmanlar ise e-sporda başarılı olmanın en önemli faktörlerinden biri. Oyun sektöründe tüm dünyadaki değişimi, trendleri yakından takip ederek yüksek performanslı oyuncu ekipmanları üretmeye devam ediyoruz. Logitech G G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı da oyuncuların herhangi bir kablo ya da kısıtlayıcı faktör olmaksızın ihtiyaç duydukları performans, iletişim ve konforu sağlıyor. Farklı renk opsiyonları ile oyuncuların tarzlarını oyuna yansıtmasına imkân tanıyor” ifadelerini kullandı.  

‘Logitech G733’ oyuncu kulaklığı; beyaz, mavi, lila ve siyah renk seçenekleri ile geliyor

Logitech G733 Oyuncu Kulaklığı

Aktarılan detaylara göre; farklı renk alternatifleriyle kullanıcı beğenisine sunulan Logitech G733’ kablosuz oyuncu kulaklığı, kullandığı ekipmanlarla performansını ve rahatlığını artırmak isteyen oyuncuların dikkatini çekmeyi hedefliyor. 20 metreye kadar kablosuz kapsama alanı bulunan ürün, kutusundan ‘BLUE VO!CE’ teknolojisine sahip çıkarılabilir mikrofon ve 29 saatlik bir pil ömrü ile çıkıyor. Şirket; yeni oyuncu kulaklığı modelinin, profesyonellere sıkı antrenman ve oyun süreçlerinde yardımcı olmak için saatlerce takılabilecek derecede konforlu ve dayanıklı biçimde tasarlandığına işaret ediyor. Ürünün ayrıca; daha güçlü, net ve temiz bir ses için ‘PRO-G’ sürücüye ve oyun deneyimini profesyonelleştiren ‘DTS 2.0’ yeni nesil surround ses sitemine de sahip olduğu belirtiliyor. 278 gram ağırlığındaki kulaklık; beyaz, mavi, lila ve siyah renk seçenekleri ile raflardaki yerini alıyor. Cihazın, kutusundan ters çevrilebilir süspansiyonlu kafa bantları ve yumuşak çift katmanlı hafızalı köpük kulak süngerleri ile çıktığı dile getiriliyor.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Klavye ve Mouse Sesini Yüzde 90 Azaltın! Logitech MK295 Sessiz Klavye-Mouse İnceleme

Logitech, Mac Kullanıcıları için Basit ve Estetik Aksesuarlar Üretiyor

Uygun Fiyatlı Yüksek Performans Sunan Oyuncu Mouse ‘u Logitech G203 LIGHTSYNC

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz