2006 yılından buyanadüzenlenen Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’nda Logo Yazılım, “Büyükler Ligi” olarak anılan ve 2018 mali yılı süresince gelirleri 50 milyon avro ve üzeri olan teknoloji şirketlerinin, son dört yıldaki büyüme hızlarına göre kendi aralarında değerlendirildiği “BigStars”kategorisinde ödüle layık görüldü. Logo Yazılım, ikinci ödülünü deTeknoloji Fast50 Türkiye 2019 listesindeki konumu ile aldı.

Deloitte Technology Fast 50 Türkiye 2019 Programı’nın sonuçlarına göre “Big Stars” ödülünü 2’inci kez alan Logo Yazılım adına kısa bir açıklama yapan Logo Yazılım Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Logo Grup CEO’su M. Buğra Koyuncu “Türkiye’nin saygın kuruluşlarından biri olan Deloitte’nin doğrudan yönettiği bir süreçte ödüle layık görülmek bizim için bir gurur vesilesi. Her iki ödülü de bir motivasyon kaynağı olduğu kadar pusulamızın doğruluğunun sağlaması olarak da değerlendiriyoruz. Logo Yazılım olarak ülkemiz bilişim sektörü için yüksek katma değer yaratmaya ve yazılım sektöründe ülkemizin hareket motoru olarak yolumuza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

“Deloitte Technology Fast 50 Türkiye” programında, 2018 mali yılı süresince gelirleri 50 milyon euro ve üzeri olan teknoloji şirketlerinin, son dört yıldaki büyüme hızlarına göre kendi aralarında değerlendirildiği “Big Stars” ödülü de verildi. Logo Yazılım, tüm rakipleri arasından sıyrılarak bu ödülü almaya hak kazandı.

Deloitte Teknoloji Fast 50 Programı 1995 yılında ilk olarak San Jose’de uygulandı. Son 4 yılda en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketini belirleyen bu program şu anda Amerika haricinde 18 ülkede ve Orta Avrupa’da uygulanıyor. Program kurumlara ulusal ve uluslararası düzeyde marka bilinirliği yaratma ve yeni iş birlikleri geliştirme fırsatı sunuyor.