League of Legends: Wild Rift Tanıtım Videosu
Okuma Süresi
1 dakika

Riot Games, ‘League of Legends (LoL): Wild Rift’ oyunu için resmi oynanış ve tanıtım videosu yayınladı. ‘League of Legends’ın 5’e 5 “MOBA” deneyiminin mobil cihazlar için yeniden tasarlanmış hali olan oyunun, 28 Ekim tarihinden itibaren bölgesel olarak sunulacak olan açık betasıyla oyuncularla buluşacağı ifade edildi.  

Riot Games, ‘League of Legends (LoL): Wild Rift’ oyunu için resmi oynanış ve tanıtım videosu yayınladığını duyurdu. Tanıtım videosunda, ‘The Kinks’ grubunun şarkısı “You Really Got Me”nin 2WEI, Hanna Leess, Kataem ve Marvin Brooks tarafından düzenlenmiş bir versiyonu da yer aldı. ‘League of Legends’ın 5’e 5 “MOBA” deneyiminin mobil cihazlar için yeniden tasarlanmış hali olan oyunun, 28 Ekim tarihinden itibaren bölgesel olarak sunulacak olan açık betasıyla oyuncularla buluşacağı ifade edildi.  

Aktarılan detaylara göre; oyunda yenilenmiş modeller ve animasyonlar, oyun sistemleri ve yeni iki taraflı kontrol düzeni gibi birçok yeni özellik yer alıyor. ‘League of Legends’a benzer şekilde; bütün şampiyonların hiçbir ödeme yapmadan açılabildiği oyunca, oyun süresi ya da güç için de herhangi bir ödeme yapılmıyor. ‘League of Legends: Wild Rift’; Endonezya, Japonya, Malezya, Filipinler, Singapur, Güney Kore ve Tayland’da 28 Ekim tarihinden itibaren Açık Beta’ sürümüyle oyuncuların beğenisine sunuluyor.  

Oyunun, Türkiye’nin de içinde bulunduğu Avrupa Bölgesi’ne ise Aralık ayında geleceği ifade ediliyor. 

League of Legends: Wild Rift’ Resmi Oynanış Videosu 

League of Legends: Wild Rift Oynanış Videosu

Merakla beklenen ‘League of Legends: Wild Rift’ oyununun resmi oynanış videosu ise şu şekilde: 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Mobil Cihazlar ve Konsollar İçin Tasarlanan ‘League of Legends: Wild Rift’, Aralık Ayında Türkiye’de! 

League of Legends: Wild Rift Detaylı İnceleme

League of Legends 2020 Dünya Şampiyonası, Eylül’de Şangay’da Gerçekleşecek 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz