Marshall, tutkulu müzikseverler için şık ve ikonik hoparlör modelleri sunuyor. Ses kalitesiyle dikkatleri üzerine çeken Marshall, ev ve taşınabilir serileriyle farklı beklentilere sahip kullanıcılara hitap ediyor. 

İlk amfisini 1965 yılında sahnede daha güçlü ses verecek bir varlığa ihtiyaç duyulmasıyla üreten Marshall, şık ve ikonik tasarımlı hoparlör modelleriyle öne çıkıyor. Markanın kurucusu Jim Marshall OBE, müzik dünyasında ”yüksek sesin babası” lakabıyla biliniyor. Markanın amfileri aynı zamanda Eric Clapton, Jimi Hendrix ve Jimmy Page gibi efsanevi müzisyenlerin favorisi olmayı başarmış.

Farklı Boyutlara Sahip Zengin Seçenekler İle Evinizde Konser Deneyimini Yaşayın

Marshall, Acton IIStanmore II ve Woburn II ikonik hoparlörü ile müzik şölenini evinize getiriyor. Ev serisinde bulunan ve en küçük boyuta sahip Acton II modeli, hiçbir kabloya gerek duymadan müziğinizi stereo sesle çalmayı mümkün kılıyor. Serideki bir başka ürün, Stanmore II hoparlör ise mekânın havasını değiştiren tasarımıyla dikkat çekiyor. Ürün, aynı zamanda iki farklı bluetooth bağlantılı cihaz arasında da rahatlıkla geçiş yapabiliyor. Ev serisindeki en görkemli model, Marshall Woburn II ise yüksek frekanslı tiz seslerde temiz bir dinleme deneyimi sağlarken düşük frekanslı baslarda net ve canlı ses aralığı sağlıyor. Ayrıca modelin ahşap kabin yapısı sıcak ve doğal bir ses duyulmasına yardımcı oluyor. Ev serisinin her üç modeli de RCA ya da 3,5 mm girişe takılarak kablolu bağlantı sunabiliyor.

20 Saat Süren Kesintisiz Müzik Deneyimi

Marshall, geliştirdiği taşınabilir hoparlör modellerinde yeni nesil teknolojiler kullanıyor. Marshall Stockwell II, yalnızca 20 dakikalık şarj ile 6 saat, tamamen şarj edildiğinde ise 20 saatten fazla kullanım süresi sunuyor. Aynı zamanda silikon dış kaplaması ve çelikten imal edilen ön ızgarasıyla dayanıklı bir dokuya sahip. Modelin IPX4 sertifikası, suya dayanıklı bir yapıda olduğunu da tescilliyor. Red Dot Tasarım Ödüllü Marshall Emberton, tasarımdaki işçilik ve dengeli ses performansıyla öne çıkıyor. Aynı zamanda hoparlörün IPX7 suya dayanıklılık sertifikası da mevcut.

Taşınabilir Serinin En Yeni Modeli Olarak Öne Çıkan Marshall Willen

Marshall’ın taşınabilir serisinin en yeni ürünü Willen, müzikseverler ile bir araya geliyor. 300 g ağırlığındaki Marshall Willen, gittiğiniz her yere rahatlıkla taşınabiliyor. 15 saatten fazla çalma süresine sahip olan Willen, suya ve toza dayanıklılığını  IP67 sertifikasıyla kanıtlıyor. Bluetooth 5.1 teknolojisi aracılığıyla iletişim kurabilen Marshall Willen aynı zamanda “stack modu” ile birden çok hoparlörü birbiriyle eşleştirilebiliyor. Willen’ın dahili mikrofonu ise ürünün ön tarafında bulunan kontrol düğmesi kullanılarak aramaların cevaplanmasına yardımcı oluyor. Willen’ın sağlam yapısı PVC içermediği gibi içeriğinde de yüzde 60 oranında geri dönüştürülebilir plastik kullanılarak sürdürülebilirliğe katkı sağlıyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz