monster-indirim-teknosafari

Monster Notebook, öğrenci ve ofis kullanımına yönelik geliştirdiği, 11. nesil Intel işlemcili yeni Huma H5 V3 modelini satışa sundu. Yeni cihaz, mobilitesi ve batarya performansı ile öne çıkıyor.

Monster Notebook, öğrencilerin ve ofis çalışanlarının ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği yeni Huma H5 V3 serisi dizüstü bilgisayarı satışa sundu. 11. nesil Intel işlemci ve batarya performansı ile öne çıkan Huma H5 V3 serisi cihazlar, bilgisayarını yanından ayırmak istemeyen öğrencilerin, yazılımcıların, mühendislerin ve çalışma hayatında yüksek performansı ve taşınabilirliği bir arada arayan kullanıcıların ihtiyaç duyduğu ergonomiyi ve gücü bir arada sunuyor.

Huma serisi Monster Notebook modelleri, ince, hafif ve güçlü olması ile ön plana çıkıyor. Süresiz uçma kabiliyetiyle göklerden inmeyen efsanevi Huma kuşunun gücünü ve asaletini temsil eden yeni Huma H5 V3 modelleri, yalnızca 1.7 kg ağırlığında ve 15.6 inç boyutunda. Alüminyum kasa yapısı sayesinde sağlamlığını koruyan cihazlar, 180 derece açılan ekranı sayesinde çalışma ortamlarında esneklik sağlıyor.

monster-huma-h5-v3-teknosafari

Intel Tiger Lake i5-1135G7 ve i7-1165G7 işlemcileri ile gelen yeni Huma H5 V3 serisi modeller, Full HD çözünürlük sunan ve 144 Hz yenileme hızına sahip IPS ekran ile üst düzey görüntü deneyimini kullanıcılarına sunuyor. Ayrca; nöral gürültü baskılama, arka plan bulanıklaştırma, süper çözünürlük, görsel ölçekleme, akıllı performans ile fotoğraf düzenleme ve güçlü video kodeki dahil olmak üzere birçok yazılımsal teknolojiyi de beraberinde getiriyor.

Intel Tiger Lake i5-1135G7 ve i7-1165G7 işlemcileri ile gelen yeni Huma H5 V3 serisi modeller, Full HD çözünürlük sunan ve 144 Hz yenileme hızına sahip IPS ekran ile eşsiz bir görüntü deneyimini kullanıcılarına sunuyor. Ayrca; nöral gürültü baskılama, arka plan bulanıklaştırma, süper çözünürlük, görsel ölçekleme, akıllı performans ile fotoğraf düzenleme ve güçlü video kodeki dahil olmak üzere birçok yazılımsal teknolojiyi de beraberinde getiriyor.

Huma H5 V3 serisi fiyatları, 9.999.999 TL fiyat etiketinden başlıyor.

İlginizi Çekebilir:

İTÜ Big Bang Startup etkinliği ile girişimciler, 458 milyon TL ödül ile buluştu

Apple Music 2021 yıl sonu listeleri paylaşıldı

Oppo Reno 7 serisi, 15 dakikada tamamen tükendi

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz