Çevrim içi dijital içerik akış hizmeti sunan Netflix, platforma yeni bir film serisi ekleyeceğinin haberini verdi. Netflix, yaz aylarında izleyici beğenisine sunacağı Korku Sokağı Üçlemesi ’nin tanıtım fragmanını paylaştı. 

Netflix, R.L Stine’in sevilen kitap serisinden uyarladığı Korku Sokağı Üçlemesi ile birlikte izleyicilerine tüyler ürpertici anlar sunacak. Toplamda 3 filmden oluşan Korku Sokağı Üçlemesi’nin filmleri temmuz ayında platformun kütüphanesine eklenecek. 

Korku Sokağı Üçlemesi konusu

1994 yılında bir grup genç, yaşadıkları kasabaya yüzlerce yıldır musallat olan lanetli olayların birbiriyle olan bağlantısını ve sıradaki kurbanların kendileri olabileceğini keşfeder. R.L. Stine’ın çok satan korku serisinden uyarlanan üçleme, Shadyside’ın uğursuz geçmişine uzanan kâbus dolu bir öyküyü anlatıyor. 

Netflix ‘in paylaştığı Korku Sokağı Üçlemesi Fragmanı:

Üçlemenin yönetmeni Leigh Janiak: “Çılgın ve kanlı bir yaz mevsiminde çektiğimiz Korku Sokağı’nın üç filmi de birer hafta arayla izleyici ile buluşacak. Herkesi Korku Sokağı dünyasına davet etmek için sabırsızlanıyorum!” ifadeleriyle filmleri değerlendirdi. 

Yazar R.L. Stine ise: “Korku Sokağı hayranlarını büyük sürprizler bekliyor. Okuyucular, kitap serisinin 13+ olarak derecelendirildiğini bilirler. Ancak filmler, 18+ olarak derecelendirildi. Bu da çok daha fazla korku ve gerilimi beraberinde getiriyor. Üçleme beklediğimden çok daha fazla korku içeriyor. Shadyside Kasabası’ndaki dehşetin canlandığını görmek çok eğlenceli!” dedi. 

Oyuncu Kadrosu

Korku Sokağı Üçlemesi 1. Kısım: 1994: Kiana Madeira, Olivia Scott Welch, Benjamin Flores Jr., Julia Rehwald, Fred Hechinger, Ashley Zukerman, Maya Hawke, Darrell Britt-Gibson, Jordana Spiro, Jordyn DiNatale

Korku Sokağı Üçlemesi 2. Kısım: 1978: Sadie Sink, Emily Rudd, Ryan Simpkins, McCabe Slye, Ted Sutherland, Jordana Spiro, Gillian Jacobs, Kiana Madeira, Benjamin Flores Jr., Ashley Zukerman, Olivia Scott Welch, Chiara Aurelia, Jordyn DiNatale

Korku Sokağı Üçlemesi 3. Kısım: 1666: Kiana Madeira, Ashley Zukerman, Gillian Jacobs, Olivia Scott Welch, Benjamin Flores Jr.,  Darrell Britt-Gibson, Sadie Sink, Emily Rudd, McCabe Slye, Julia Rehwald, Fred Hechinger, Jordana Spiro, Elizabeth Scopel, Randall Havens

İlginizi Çekebilir:

Netflix, Orijinal İçeriklerin ve Podcast’lerin de Yer Alacağı N-Plus İsimli Platform Üzerinde Çalışıyor

League of Legends ‘ın Dizisi ‘Arcane’ Sonbaharda Netflix’te Yayınlanacak

UZAKTAN ARKADAŞINLA FİLM İZLE: NETFLİX PARTY:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz