Spotify Storytel İş Birliği
Okuma Süresi
1 dakika

Dijital müzik platformu SpotifyStorytel ile iş birliği yaptığını duyurdu. İş birliği kapsamında, Spotify’a yeni bir sesli kitap kataloğu ekleneceği belirtildi. Entegrasyon sonrası; Storytel’deki sesli kitapların, Spotify üzerinden dinlenebilmeye başlanacağı dile getirildi.  

Dünyaca ünlü dijital müzik platformu Spotify, Storytel ile yeni bir iş birliği yaptığını duyurdu. Yapılan iş birliği kapsamında, Spotify’a yeni bir sesli kitap kataloğu ekleneceği belirtildi. Entegrasyon sonrası; Storytel’deki sesli kitapların, Spotify üzerinden dinlenebilmeye başlanacağı dile getirildi. Aktarılan detaylara göre; Storytel’in ücretli üyeleri, ‘Storytel’ ve ‘Spotify’ hesaplarını birbirine entegre edebilecek. Bu sayede kullanıcılar, Storytel sesli kitaplarına Spotify üzerinden erişim sağlayabilecek. 

Uygulama, Storytel’in bulunduğu tüm pazarlarda geçerli olacak. Bununla birlikte; Storytel sesli kitapları, Spotify’da yılın sonuna doğru kullanıcıların erişimine sunulacak.  

Spotify ve Storytel iş birliği, ‘Açık Erişim Platformu’ girişiminin bir parçasını oluşturacak 

Spotify Açık Erişim Platformu

Diğer yandan; bu iş birliği, Spotify’ın kısa bir süre önce duyurduğu ve yakında hayata geçecek olan ‘Açık Erişim Platformu’ konusundaki girişiminin bir parçasını oluşturacak. Girişimin, Spotify’da sadece üyelere özel içerik sağlamak üzere çeşitli yayıncıların ve içerik sağlayıcıların bir Spotify hesabı ile var olan üyelik oturumlarını doğrulamalarına olanak sağlayacak. 2021 yıl sonunda Spotify, ‘Açık Erişim Platformu’ ile ilgili daha fazla iş ortaklığı ve geniş seviyede bir kullanılabilirlik duyuracak.   

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Spotify, Platforma Sosyal Medya İçin Yeni Paylaşım Özellikleri Eklediğini Duyurdu 

Storytel Türkiye’nin Dinlenme Oranı, 3 Yılda 17 Milyon 700 Bin Saate Ulaştı 

Storytel Nasıl Kullanılır? Storytel Ücretli mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz