Nokia, yeni kablosuz kulaklığı Professional P3600 ‘ü resmi olarak duyurdu. Nokia’nın yeni kablosuz kulaklığı özellikleriyle ve kompakt tasarımıyla dikkat çekti. 

Finlandiya merkezli teknoloji üreticisi Nokia, Professional True Wireless Earphones P3600 isimli yeni kablosuz kulaklığını tanıttı. Şirket yeni ürününün çıkış tarihini ve fiyatını henüz açıklamadı. Ancak, kulaklığın özellikleri Nokia’nın internet sitesinde listelendi. 

Nokia Professional P3600, şirketin ses donanımları lisansına sahip RichGo tarafından geliştirildi. Bu bağlamda kaliteli bir ses deneyimi vadeden kulaklıkların her biri sadece 4,6 gram ağırlığında. Kablosuz kulaklıklar bu ağırlıklarına rağmen 6 saat kesintisiz müzik dinleme imkanı sunmasıyla öne çıkıyor.

Nokia’nın yeni kablosuz kulaklıkları 10W ses çıkış gücüyle kullanıcılarına yüksek bir ses sunarken Bluetooth 5.2 gibi yeni bir bağlantı teknolojisini bünyesinde barındırmasıyla da bağlantı kopması riskini aza indiriyor. Kompakt ve şık tasarımıyla dikkat çeken alüminyum şarj kutusunda ise 400 mAh boyutunda bir batarya kapasitesi bulunuyor. Bu bataryanın kullanıcılara 18 saat pil ömrü sunduğu söyleniyor.

Nokia Professional P3600, aktif gürültü engelleme ve çevre sesini dinleme özellikleri ile geliyor

Nokia Professional P3600, bünyesinde aktif gürültü engelleme özelliğini de barındırıyor. Bu noktada kullanıcılarına dinledikleri müziğe daha fazla odaklanma imkanı vadediyor. Ambiyans modunda ise, kullanıcılar dışarıdaki sesleri daha rahat duyabiliyor. Nokia’nın yeni kulaklığı çift ses sürücüsüne sahip olduğu ve Clear Voice Capture teknolojisi kullandığı için telefon görüşmelerindeki seslerin daha net olarak duyulmasına da yardımcı oluyor. 

Bunun yanı Nokia’nın yeni kulaklığı, selefi BH-405 kulaklıkta bulunan IPX7 suya karşı koruma sertifikasından yoksun olarak karşımıza çıkıyor. Gürültü engelleme ve çevre seslerini dinleme gibi özellikleri bulunan cihazın çıkış tarihi ve fiyatı hakkında ise Nokia tarafından yapılan bir açıklama henüz mevcut değil. İlerleyen dönemlerde cihazın satış tarihi ve fiyatı hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:

Nokia’nın 2021 Model Akıllı Telefonları Sızdı

Apple, Kablosuz Kulaklık Pazarında 2020 Yılını Lider Kapattı 

Honor Choice Moecen True Wireless Earbuds Bluetooth Kulaklık inceleme:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz