nothing launcher

Yeni kurulan Nothing markası yakın zamanda çıkacak olan telefonlarıyla birlikte kullanılacak olan Nothing Launcher ‘ın uyumlu cihaz listesini genişletti.

Mart ayında, bir teknoloji girişimi olan Nothing’in CEO’su ve Kurucu Ortağı, Nothing Phone (1) modelini gelecek yıl piyasaya sürme planlarını açıklamıştı. Apple ve Samsung gibi büyük teknoloji şirketlerinden gelenlere alternatif bir ekosistem ve minimalizme odaklanan yeni bir akıllı telefonu yılın ilerleyen saatlerinde piyasaya süreceğini duyurdu.

Nothing’den beklememiz gereken minimalizmin tadını vermek için marka, Android cihazlara yüklenebilen bir launcher(başlatıcı) yayınladı. Bugün şirket, henüz beta olan başlatıcıyı Android 11 ve daha üzerini kullanan daha fazla Android cihazın kullanımına sundu.

Ayrıca, artık kullanıcıların başlatıcıyı yüklemek için bilgi alabilecekleri bir “Nasıl Kurulur” sayfası da var. Kullanıcıların başlatıcının duvar kağıdını değiştirmesinin kolaylaştırılması ve  ek duvar kağıtları ile uyarı sesleri indirmeleri için bir DropBox bağlantısı sunulması ise diğer değişiklikler. Bunlara Nothing Launcher’ın ayarlarından erişilebiliyor.

Nothing’e beta launcher için sağlanan geri bildirimler, markanın Android’in üzerine çalışacak NothingOS arayüzünü oluşturmasına yardımcı olmak için kullanılacak.

Nothing Launcher başlangıçta yalnızca Samsung Galaxy S21 ve S22 serisinin yanı sıra Google Pixel 5 ve Google Pixel 6 ile sınırlıydı, ancak en son güncellemeyle başlatıcı artık eski Android sürümünü çalıştıran daha fazla Android cihazında da test edilebilir.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

İlginizi çekebilir:

JBL Clip 4 hoparlör: Değişen tatil alışkanlıklarının değişmeyen tercihi

Samsung’un yeni 200MP kamera sensörü, S23 ile gelebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz