OnePlus’ın yeni akıllı telefonu OnePlus 9 Pro ’nun render görüntüleri ortaya çıktı. Şirketin Mart 2021 tarihinde tanıtması beklenen yeni akıllı telefonunun tasarımının neredeyse tamamlandığı bildirildi.

Pandemi sebebiyle sıkıntılı ve zorlu süreçler atlatıyor olsak da şirketler tüketicilere yeni ürünler sunmak için çalışmalarını devam ettiriyor. Akıllı telefon pazarında da bu bağlamda firmalar yeni akıllı telefonlarını geliştirmeye devam ediyor. 2021’e girmemize kısa bir süre kala, yılın ilk amiral gemisi akıllı telefonlarından birisi olması beklenen OnePlus 9 Pro’nun render görüntüleri ortaya çıktı. 

OnePlus 9 serisinin en güçlü modeli olması beklenen akıllı telefonun tüketicilere sunacağı özellikler tam olarak bilinmese de cihazın geçen günlerde Geekbench 5 üzerinde görülen bazı özellikleri paylaşılmıştı. Bugünse OnePlus 9 Pro’nun merak edilen render görüntüleri görüldü. 

OnePlus 9 Pro’nun render görüntülerini ortaya çıkaran OnLeaks, söz konusu görüntüleri Voice üzerinden paylaştı. OnLeaks tarafından paylaşılan OnePlus 9 Pro’nun tasarım detaylarına gelince, cihazın oldukça modern bir tasarımla kullanıcı karşısına çıkacağı ilk bakışta görülüyor. Bunun dışına OnePlus 9 Pro’nun ekranının ön tarafı tamamen kapladığı fark ediliyor. Kıvrımlı bir ekran tasarımını tüketici beğenisine sunacağı düşünülen şirket, ön kamerayı ise ekranın sağ üst köşesine yerleştirecek.

Şirketin yeni akıllı telefonunun da diğer amiral gemisi modellerinde olduğu gibi dörtlü bir kamera kurulumuyla geleceği görülüyor. OnePlus 9 Pro’nun kamera kurulumu hakkında detaylı bir bilgi ise bulunmuyor. Ancak cihazın kamera modülünün eski modellere nazaran çok büyük değişiklikler içereceği düşünülmüyor. 

Android akıllı telefonlar arasında genellikle üst sıralarda yer alan OnePlus, güçlü modellerini daha uygun fiyatlarla tüketicilerle buluştırmasıyla anılıyor. Şirketin bu sebepten ötürü OnePlus 9 Pro’nun da fiyatını bu bağlamda belirleyeceği düşünülüyor. Çin merkezli teknoloji üreticisinin OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro modellerini Mart 2021 tarihinde tanıtılması bekleniyor. 

İlginizi Çekebilir:

OnePlus, ‘Buds Z’ Kablosuz Kulaklık Modelini Kullanıcı Beğenisine Sundu 

OnePlus, 120 Hz Ekran Tazeleme Oranına Sahip ‘8T’ Akıllı Telefon Modelini Tanıttı 

Apple Watch İzmir Depreminde Hayat Kurtardı , Kim Bu PS5 Alanlar – DigiToll #42

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz