PUBG Mobile Tarzı Oyunlar

PUBG tutkunlarının oldukça seveceği bir listeyle karşınızdayız. PUBG Mobile benzeri en iyi 8 oyuna yer verdiğimiz bu yazımızda Battle Royale oyunlarının keyfini çıkaracaksınız. İşte; ‘PUBG Mobile benzeri en iyi oyunlar.’ ‘PUBG Mobile tarzı oyunlar.’ ‘PUBG Mobile benzeri Battle Royale oyunları.’ ‘Battle Royale oyunları.’ ‘PUBG benzeri oyunlar.’

PUBG Mobile’den esintiler bulacağınız listemizde oyunların içeriğine değinirken, indirebilmeniz için Androis ve iOS linklerini eklemeyi de ihmal etmedik. İşte; ‘PUBG Mobile benzeri en iyi oyunlar.’ ‘PUBG Mobile tarzı oyunlar.’ ‘PUBG Mobile benzeri Battle Royale  oyunları.’ ‘Battle Royale oyunları.’ ‘PUBG benzeri oyunlar.’ 

PUBG Mobile Benzeri En İyi Oyunlar

PUBG Mobile Tarzı Oyunlar‘PUBG Mobile benzeri en iyi oyunlar.’ ‘PUBG Mobile tarzı oyunlar.’ ‘PUBG Mobile benzeri Battle Royale oyunları.’ ‘Battle Royale oyunları.’ ‘PUBG benzeri oyunlar.’ 

  • Call of Duty: Mobile 
  • Battlelands Royale 
  • Creative Destruction 
  • Guns Royale 
  • Rocket Royale 
  • Garena Free Fire 
  • Pixel’s Unknown BattleGround 
  • Rules of Survival 
Call of Duty: Mobile 

PUBG Mobile Tarzı Oyunlar

Geliştirici: Activision Publishing Inc. 

Puan: 4,4 

PUBG Mobile benzeri Battle Royale oyunları arasında yer alan Call of Duty: Mobile ile listemize başlıyoruz. 100 oyunculu olan Call of Duty: Mobile aynı zamanda kişiselleştirilebilir kumanda, sesli ve yazılı sohbet, 3B grafikler ve yüksek ses kalitesi özelliklerine sahip. Cep telefonlarınızda konsol kalitesinde oyun deneyimi yaşatan Call of Duty: Mobile, PUBG  Mobile’in de en iyi rakiplerinden biridir. Ünlü karakter, silah, kıyafet kilitlerini açabileceğiniz oyun PvP modlarına da sahip. 

Play Store 

App Store 

Battlelands Royale 

PUBG Mobile Tarzı Oyunlar

Geliştirici: Futureplay  

Puan: 4.1 

Call of Duty: Mobile gibi PvP aksiyonlu Battle Royale oyunlarından olan Battlelands Royale, üçüncü şahıs nişancı oyunlarındandır ve 32 oyuncuya kadar desteklemektedir. Karakterlerinizi yükseltebildiğiniz, savaş etkinliklerine katılabildiğiniz oyunda, seviyenizi yükselttikçe de yeni karakterler toplayabiliyorsunuz. Battle Pas ile en iyi ödüllerin kilidini açma özelliği bulunan oyunda, karmaşık menülerle karşılaşmıyorsunuz.  Battlelands Royale’de iniş noktanızı seçtikten sonra silah ve ekipman buluyor ve düşmanlarınızla savaşmaya başlıyorsunuz.  

Play Store 

App Store 

Creative Destruction
PUBG Mobile Tarzı Oyunlar

Geliştirici: NetEase Games 

Puan: 4,2 

PUBG Mobile tarzı oyunlar arasında bulunan Creative Destuction’da 100 kişilik maçlar yapabiliyorsunuz. Paraşütle savaş alanına atladığınız oyunda amacınız ise ayakta kalan son kişi olmak. Çeşitli oyun modları sunan Creative Destuction, aynı zamanda Fortnite benzeri bir oyun olma özelliğine de sahip. 4×4 km büyüklüğünde bir harita sunan oyunu üçüncü ya da birinci şahıs bakış açısıyla oynayabiliyorsunuz. 

Play Store 

App Store 

Guns Royale 

PUBG Mobile Tarzı Oyunlar

 

Geliştirici: Wizard Games Incorporated 

Puan: 4.4 

Guns Royale, klasik Battle Royale oyunlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Sadece bir kişinin hayatta kalabildiği savaşların yapıldığı oyunda, oyuncunun hedefi ise son kalan kişi olmak. Guns Royale AR mod özelliği sayesinde de oyunculara eşsiz bir deneyim yaşatıyor.  

Play Store 

App Store 

Rocket Royale 

PUBG Mobile Tarzı Oyunlar

Geliştirici: GameSpire 

Puan: 4,2 

Yine bir Battle Royale oyunlarından olan Rocket Royale’de oyuncunun hedefi bu kez son kalan kişi olmak için savaşmak değil bir roket inşa etmek ve adadan kaçmaktır. Öncelikle kaynaklarınızı bularak düşmanlardan uzak bir bölgede roketinizi oluşturmanız ve roketinizi kaçırmak isteyen diğer oyunculara karşı bir mücadele vermeniz gerekiyor. Bu kaos ortamında amacınız ise roketi tamamlayıp adadan ayrılan kişi olmak. 

Play Store 

App Store 

Garena Free Fire 

PUBG Mobile Tarzı Oyunlar

Geliştirici: Garena International I Private  

Puan:  4,2 

En az PUBG Mobile kadar keyif alabileceğiniz bir oyun olan Garena Free Fire, üçüncü şahıs nişancıyla oynanan bir Battle Royale oyunudur. 50’ye kadar oyuncuyla paraşütle bir adaya düştüğünüz oyunda başlangıç pozisyonunuzu seçiyor ve silahlarınızı aramaya başlıyorsunuz. 2019’da dünya çapında en çok indirilen oyunlar arasında da yerini alan Garena Free Fire, hayatta kalan diğer oyuncularla karşılaşmanız için sizi daha dar alanlara yönlendiriyor.  Garena Free Fire’ın dezavantajlarından biri ise orta ve düşük özellikli telefonlar için avantajlı olması. Dolayısıyla iyi grafiklere sahip oyunları tercih ediyorsanız keyif alamayabilirsiniz. 

Play Store 

App Store 

Pixel’s Unknown BattleGround 

PUBG Mobile Tarzı Oyunlar

Geliştirici: Azur Interactive Games 

Puan: 4,2 

Yine adada hayatta kalan son savaşçı olmak içi mücadele vereceğiniz Pixel’s Unknown BattleGround, PUBG Mobile’de en yakın oyunlardan biridir. Hızlı bir oyun deneyimi yaşatan Pixel’s Unknown BattleGround’da yalnızca rakiplere karşı değil zamana karşı da bir mücadele veriyorsunuz. Helikopterden adaya atlayarak rakiplerinizi avlamaya çalıştığınız oyunda savaş alanı da sürekli değişiyor ve daralıyor.  

Play Store 

App Store 

Rules of Survival 

PUBG Mobile Tarzı Oyunlar

Geliştirici: NetEase Games 

Puan: 3,9 

PUBG Mobile benzeri oyunlar listemizi son sırada Rules of Survivol ile bitiriyoruz. 8×8 km’lik bir harita sunan oyun, aynı anda 120 kişiye kadar savaşma imkânı tanıyor. PUBG’de olduğu gibi pek çok oyuncuyla bir adaya düştüğünüz oyunda hayatta kalan son kişi olmak için çabalıyorsunuz.  

Play Store 

App Store 

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir: 

Salgın Temalı Oyun Tavsiyeleri- Virüs Konulu Oyunlar

Logitech, İlk Resmi Lisanslı LoL Oyun Portföyü ‘K/DA’ Koleksiyonunu Türkiye’de Satışa Sundu 

Sony, PlayStation Plus Store ‘da Temmuz’da Sunulacak Ücretsiz Oyunları Açıkladı

 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz