PUBG Mobile 2. yıl dönümü

PUBG Mobile Royale Pass sezonu, özel  interaktif mini oyunlar ve etkinlikler ile 2. yıl dönümü kutlamaları başladı. 

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG Mobile, 2. yıl dönümü kutlamaları için oyuna yepyeni interaktif oyunlar, etkinlikler ve özel eşyalar eklendi. PUBG 2. yılı için çok büyük ve çok eğlenceli bir içerik ekliyor. Son güncelleme sonrasında, oyunu açan oyuncular, tüm bu güncellemelerin ve tamamen yenilenen PUBG Mobile Royale Pass Sezon 12’nin keyfini sürebiliyor.

PUBG Mobile Yenilikler 

pubg mobıile yenilikler

PUBG Mobile yenilikler ile ikinci yılını kutluyor. Takım oyunu anlayışını vurgulamak için “2gether We Play” temasıyla sunulan PUBG Mobile’ın 2. yıl dönümü etkinlikleri, oyuncuları birlikte keyif almaya teşvik ediyor.

Oyuncular, Klasik moddaki Erangel haritasında, özel temalı bir Lunapark Modu’na girme şansına sahipler. Eski tarzda görünüme sahip bu lunapark, haritada üç farklı yerde rastgele görünecek. Bu özel lunapark içerisinde oyun jetonlarıyla aktifleştirilebilen interaktif mini oyunlar barındıracak. Bu mini oyunlar arasında Avcılık, Uzay Savaşı, Kutuda ne var?, Poligon, Trambolin ve Mancınık gibi ilgi çeken oyunlar yer alıyor. Yüksek menzilli Mancınık ise bu eğlence parklarının ortasında yer alıyor ve oyuncuları havaya fırlatarak, tekrar paraşütle inmelerini sağlıyor.

Kutlamanın bir parçası olarak PUBG Mobile, yeni eşyalar ve özel avantajlarla birlikte “2gether We Play” temalı tamamen yeni Royale Pass Sezon 12’yi de kullanıcılarına sundu. Oyuncular dinamik efektlere sahip iki farklı setten birini seçebiliyorlar. Ayrıca geçen senenin kutlamasını kaçıranlar için de ‘1. yıl dönümü’ temalı eşyalar da dükkan üzerinden satın alınabiliyor.

Tüm bunlara ek olarak sunucu genelinde Yıl Dönümü Özel etkinlikleri başlatıldı. Bu etkinlikler, oyuncuların birlikte hareket edip etkinlik hedeflerine ulaşması ve birlikte özel ödüller kazanabilmeleri için tasarlandı. Oyuna ayrıca yeni başarılar da eklenmiş durumda. Yeni başarımlar arasında Birinci Yıl Dönümü Pasta Koleksiyonu Başarımı, İkinci Yıl Dönümü Yeni Mini-Oyun Başarımı, Yıl Dönümü Girişi Özel Başarımı yer alıyor.

PUBG Mobile 2. Yıl Dönümü Kutlaması içerik güncellemesi, yeni DBS silahı, “Silah Arkadaşları” özelliği, Ölüm Tekrarı ve yeni Zorlu Mod’un dönüşünü de barındıran devasa 0.17.0 sürüm güncellemesinin hemen ardından sunuldu.

Oyuncular PUBG Mobile’ı ücretsiz olarak App Store ve Google Play üzerinden indirebilirler.

OKULLAR TATİL, MAÇLAR SEYİRCİSİZ, MARKETLER TALAN! – DigiToll #6

Yeni oyuncu telefonu Nubia Red Magic 5G, aktif fan özelliği ile dikkat çekiyor