Sennheiser HD 458 BT Kulaklık
Okuma Süresi
1 dakika

Sınırlı sayıda üretilen Sennheiser ‘HD 458 BT’ kablosuz kafa bantlı kulaklık modeli, Kasım ayı boyunca satışta olacak. Özel tasarımı ve kırmızı minimalist detaylarıyla dikkat çeken ürün; 30 saatlik pil ömrü, ses kalitesi ve sesli asistan desteği ile piyasaya sürülecek. Cihaz, 999 liralık bir fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak.  

Sınırlı sayıda üretilen Sennheiser ‘HD 458 BT’ kablosuz kafa bantlı kulaklık modeli, koleksiyon ürünleri seven ses tutkunları için Kasım ayı boyunca satışta olacak. Özel tasarımı ve kırmızı minimalist detaylarıyla dikkat çeken ürün; 30 saatlik pil ömrü, yüksek ses kalitesi ve sesli asistan desteği ile piyasaya sürülecek. Cihaz, 999 liralık bir fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak.  

Sennheiser HD 458 BT Kulaklık

Aktarılan detaylara göre; markanın çok sevilen “HD 450 BT” modeline yeni bir tasarım ile farklı bir görünüm kazandıran “HD 458 BT” kulaklıkyüksek kaliteli ve sıra dışı bir kablosuz ses deneyimi yaşatmayı vadediyorÜrün, USB-C uyumlu hızlı şarj özelliği ve 30 saatlik pil ömrüyle yüksek batarya performansı sunmayı hedefliyor. Aktif gürültü önleme özelliğiyle öne çıkan cihazkablosuz ses deneyimini Bluetooth 5.0 teknolojisi ile birlikte sunuyor. Şirketkulaklığın ayrıca; AACaptX ve  aptX Low Latency kodek desteği ile kusursuz ve gecikmesiz bir ses deneyimi yaşattığına işaret ediyor. 

Sennheiser ‘HD 458 BT’, ‘Smart Control’ uygulaması ile pil durumunu öğrenmeyi de mümkün kılıyor

Sennheiser HD 458 BT Smart Control Uygulaması

Paylaşılan diğer detaylara göre‘Smart Control’ uygulaması sayesinde konuşma sesinin kolay anlaşılır bir şekilde iletilmesini sağlayan Sennheiser ‘HD 458 BT’, sesli kitap ve podcast gibi konuşma odaklı içeriklerde de daha rahat ve anlaşılır bir konuşma performansı sunuyorUygulama, ek olarak ekolayzır ayarlarını değiştirmeyi ve batarya durumunu öğrenmeyi de mümkün kılıyor. Günlük hayatta kullanımı kolaylaştıran özellikleri ve Siri, Google Asistan ve Alexa gibi sesli asistan destekleri sunan kulaklığın, hem koleksiyonerler hem de mükemmellik ve özgürlük arayanlar için isabetli bir seçim olduğu ifade ediliyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Sennheiser ‘CX 400BT’ Kablosuz Kulaklık Modeli, Sesli Asistan Entegrasyonu ile Geliyor

Sennheiser Momentum True Wireless yenilendi!

Sennheiser Momentum Wireless 3 ve Ambeo Soundbar tanıtıldı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz