anker soundcore r100

Anker’ın ses ürünleri markası Soundcore, uygun fiyatlı Soundcore R100 kulaklığını tanıttı. “All day play” sloganına sahip kulaklık fiyatıyla da iddialı. Detaylar haberimizde.

Öncelikle bilmeyenler için kısaca; Anker, aksesuar ürünleri üreten bir firma. Üretim yaparken de öncelikleri uygun fiyatlı olmakla beraber kaliteden taviz verilmemiş ürünleri kullanıcıya sunmak. Bu nedenle ülkemizde de kısa zamanda pek çok teknolojiseveri ürünleri etrafında toplamayı başardı. İşte Anker’ın ses markası olan Soundcore yeni TWS kulaklık modeli Soundcore R100 ‘ü bugün yaptığı basın toplantısı ile tanıttı. Anker Türkiye CEO’su Cem Bodur yaptığı konuşmasında Anker için ülkemizin önemli olduğunu bu sebeple de bu uygun fiyatlı kulaklığın neredeyse dünya ile aynı anda ülkemizde de satışa sunulduğunu belirtti.

anker soundcore r100

Soundcore R100 299 TL fiyat etiketine sahip bir TWS kulaklık. Tek kulaklıkla 6,5 saat toplamda ise 25 saatlik uzun bir pil ömrü iddiasıyla geliyor. Hem sağ hem sol kulaklıkta yer alan mikrofonlar ile daha kaliteli çağrılar yapılmasına olanak sağladığını da öne sürüyor. Ayrıca Soundcore’un BassUp teknolojisi de bu kulaklıkta destekleniyor. Tüm bunlara ek olarak kulaklığın sıvı dayanıkılılığı, IPX5 ile sertifikalandırılmış. Bütün bu iddialı özellikleri yakında Tekno Safari YouTube kanalımızda yayınlanacak inceleme videosu ile test ediyor olacağız.

Anker ürünün kutusunda Soundcore kulaklıkların 20 milyondan fazla insan tarafından sevildiğini de özellikle vurgulamış. Ürün iki farklı renkte alınabiliyor. Siyah veya beyaz olan kulaklıkların rengi kutu üzerindeki görselde de belirtiliyor.

Yeni Eufy robot süpürge yakında satışta

anker toplantı ürünler

Toplantıda Soundcore R100’e ek olarak Anker’ın çeşitli türlerdeki ürünleri de sergilendi. Taşınabilir Nebula projektörlerin yanısıra çeşitli kulaklıklar, neredeyse 1 TL boyutundaki Anker PowerPort III 20 watt gücündeki adaptör ve fakrik dokuya sahip yumuşak yüzeyli MagSafe şarj aleti sergilenenler arasındaydı.

Sergilenen diğer ürünler arasında ise dikkati en fazla çeken ürünlerden biri henüz ülkemizde satışa sunulmamış, çift emiş motoruyla donatılmış ve 4000 Pa emiş gücüne sahip Eufy robot süpürge oldu. Ülkemizde de robot süpürgelere yoğun bir talep söz konusu olduğunu belirten Anker Türkiye CEO’su Cem Bodur, bu süpürgenin de yakın tarihlerde ülkemizde satışa çıkacağını belirtti.

Tekno Safari YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

İlginizi çekebilir:

Oppo Enco Buds inceleme – Fiyatı küçük işlevi büyük

Sony SRS-XB13 inceleme – Suya dayanıklı taşınabilir hoparlör

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz