Sevilen Netflix dizisi Stranger Things’in 4. sezonu için ilk fragman yayınlandı. 

Dijital yayın platformu Netflix’in 2016 yılından başlattığı bilimkurgu – korku dizi serisi Stranger Things için 4. sezon fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman bir önceki sezonun finalinde oluşan bazı sorulara cevap veriyor. Aynı zamanda hikayenin artık küçük Hawkins kasabasından çıkıp Rusya’ya taşınacağını gösteriyor.  

Son sezonda yaratıklar ve ters dünya dışında en büyük sorunumuz bir alışveriş merkezinin altına kurulmuş olan gizemli SSCB askeri üstüydü. Rusların yaptığı deneyler ile ters dünyaya bir kapı daha açılmaya çalışılıyordu. Şimdi ise direkt olarak Sovyet topraklarında geçen bir hikaye izleyeceğiz gibi. 

Stranger Things 4. sezon fragman:

Tabii yayınlanan fragmanda en dikkat çeken nokta o değil. 3. sezonun sonunda alışveriş merkezinin altında açılan geçidi kapatmak için kendini feda ettiğini gördüğümüz Şerif Jim Hopper’ın aslında hayatta olduğunu görüyoruz. 3. sezon sonunda, yazılardan sonra gösterilen mini sahnede bir Sovyet hapishanesinde ters dünya deneylerinin devam ettiğini ve bir hücrede ‘Amerikalı’ isimli birinin olduğunu izlemişti. 3. sezon bittiğinden beri en çok konuşulan konu Şerif Jim Hopper’ın gerçekten ölüp ölmediğiydi. 4. sezon için yayınlanan ilk fragman ile Stranger Things bu soruları ortadan kaldırdı. Jim Hopper ve birçok mahkumun tren yolu inşasında çalıştığını görüyoruz. 

Duffer kardeşlerin yazdığı ve yönettiği Stranger Things dizisinin 4. sezonu için hala açıklanan resmi bir çıkış tarihi olmasa bile dizinin hayranlarını heyecanlandırmayı başardı. 

Netflix Türkiye dizisi Hakan: Muhafız’ın 3. sezon fragmanı yayınlandı

Netflix, abone olmayanlara da film sunacak