Ekran noktasında yenilikçi teknolojiler geliştiren TCL, 8K performansa sahip yeni X Serisi Mini LED TV modellerini görücüye çıkardı. 

Türkiye’de Bilkom güvencesiyle satın alınabilen TCL TV’lerin en yeni modelleri düzenlenen lansmanla tanıtıldı. TCL‘in yeni X Serisi Mini LED TV modelleri olan X925 Pro OD Zero Mini LED 8K TV ve X925 Mini LED 8K TV’nin dünya lansmanını gerçekleştirdi. 

Transcend Vision’ teması altında gerçekleşen tanıtım toplantısında, ayrıca 2021-2022 EISA Premium LCD TV Ödüllü TCL Mini LED 4K TV C825 de görücüye çıktı.

TCL Electronics’in Eş-CEO’su Harry Wu, TCL olarak Mini LED TV’lerde sektöre liderlik etmenin gururunu yaşadıklarını söyledi. X Serisi TV’lerin sahip oldukları performansı TCL Mini LED teknolojisine borçlu olduğunu belirten Wu, “Hem X925 Pro’nun hem de X925’in premium LED TV pazarının lider ürünleri olacağından hiç kuşkumuz yok!” diye konuştu.

TCL’nin TCL QLED teknolojisini taşıyan X Serisi’nden X925 Pro 85 inç, X925 65 ise 75 inçlik dev ekranlarıyla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Zengin TV ürün gamıyla her yıl dünyanın dört bir yanında milyonlarca tüketiciye ulaşan yeni 8K performansına sahip TCL’nin yeni TV modelleri, Bilkom güvencesiyle Türkiye’de ekim ayı itibariyle teknoloji meraklılarıyla buluşacak.

8K teknolojisi, Google TV deneyimiyle buluştu

8K ve QLED teknolojilerini Google’ın yeni eğlence deneyimi Google TV ile bir araya getiren TCL’in sektör lideri Mini LED X Serisi, kullanıcıların en yeni TCL ekranlarında her zamankinden daha kolay bir şekilde sevdikleri içerikleri izlemelerine ve keşfetmelerine yardımcı oluyor.

İlginizi Çekebilir:

Yeni Philips OLED+ TV için TP Vision, Abbey Road Studios ve Universal Music UK’den Dikkat Çeken İş Birliği

Amazon Kendi TV ’lerini ABD’de Piyasa Sürüyor 

TCL, Dünyanın İlk Hem Uzayan Hem de Katlanabilen Ekranlı Telefonunu Tanıttı

Philips UHD 4K TV : Ambilight TV Philips 58PUS8505 alınır mı? Özellikleri neler?:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz