Samsung ’un 2021 model yeni mikro SD kart serisi piyasaya sürülüyor. Yüksek yazma/okuma hızı sunan  yeni PRO Plus mikro SD kartı ve EVO Plus mikro SD kartı kullanıcılar için alternatif oluşturabilir. 

Samsung’un 2021 model yeni mikro SD kart serisi, kullanıcılara yüksek yazma/okuma hızı ve Samsung’un altı aşamalı korumasını sunuyor. Gelişmiş mikro SD kartlar, mobil cihazların belleğini yükseltmede, 4K UHD video depolamada, aksiyon kameraları ve drone’lar dâhil olmak üzere birçok kullanım alanları için ideal bir ürün olarak tüketicilerin karşısına çıkıyor.

Gelişmiş bellek teknolojisinde dünya lideri Samsung Electronics, yeni PRO Plus mikro SD kartı ile yeniden tasarlanarak iyileştirilen EVO Plus mikro SD kartını tanıttı. Samsung, müşterilerine günlük ve profesyonel depolama ihtiyaçlarını karşılamaları için, ışık hızıyla yarışan okuma-yazma hızına, daha yüksek dayanıklılığa ve geniş bir kapasite yelpazesine sahip yeni mikro SD ürünleriyle kapsamlı bir ürün serisi sunuyor. 

Yeni mikro SD kartlarla, mobil cihaz belleğini yükseltmek, aksiyon kameraları ve drone’lar ile yüksek kalitede fotoğraflar çekmek, 4K Ultra HD (UHD) videolar ve diğer içerikleri ekstrem koşullarda muhafaza etmek mümkün oluyor.

Gelişmiş dayanıklılık

Samsung’un en yeni mikro SD kartları, geliştirilmiş altı aşamalı koruma ve bir önceki nesle göre iki kat daha fazla koruma katmanı sunarak suya, aşırı sıcaklıklara, x-ışınlarına, aşınmaya, düşmelere ve manyetik darbelere karşı dayanıklılık sunuyor. 10 yıl sınırlı garantiye sahip PRO Plus ve EVO Plus mikro SD kartlar, hem kullanıcıların yer sıkıntısı çekmeden verileri depolamasını hem de içeriğin güvenle korunmasını sağlıyor.

Samsung Pro Plus mikro SD Kart

Samsung’un mikro SD serisine yeni eklenen PRO Plus mikro SD kartlar, daha seçici olan içerik yaratıcıları için tasarlandı. 160MB/s ile 120MB/s’ye varan olağanüstü okuma ve yazma hızları sunan PRO Plus mikro SD kartlar 128GB, 256GB ve 512GB kapasitelerde satışa sunulacak. 

Samsung EVO Plus mikro SD Kart

EVO Plus mikro SD kart, kullanım sırasında yüksek güvenilirlik ve istikrarlı performans sunuyor. Tüketicilerin günlük olarak gönül rahatlığıyla kullanabilmesi için tasarlanan EVO Plus mikro SD, sunduğu 130MB/s’ye varan aktarım hızları ile önceki sürüme kıyasla 1,3 kata kadar daha yüksek sıralı okuma hızı sağlıyor. EVO Plus mikro SD kart 64GB, 128GB, 256GB ve 512GB bellek seçenekleriyle tüketicilerle buluşacak.

Samsung Electronics Marka Ürün Ekibi Başkan Yardmcısı KyuYoung Lee konuyla ilgili şunları söyledi: “Profesyoneller ve tüketiciler, sadece sevdikleri görüntülerin ve videoların koruma altında olduğunu bilmek için değil, aynı zamanda veri kaydetmeyi ve almayı kolaylaştırmak için de hafıza kartlarına ihtiyaç duyuyor. Samsung’un yeni mikro SD kart paketi, her kullanıcının istediği daha yüksek hız, gelişmiş güvenilirlik ve dayanıklılık gibi tüketicilerin ve profesyonellerin ultra yüksek performans için ihtiyaç duyduğu özellik ve imkânları sunuyor.”

Teknik Özellikler

Mikro SD Card PRO Plus EVO Plus
Kapasite 512GB 256GB 128GB 512GB 256GB 128GB 64GB
Arayüz UHS-I
SD Standardı SDXC™ SDXC™
Performans Okuma 160 MB/sn’ye kadar 130 MB/sn’ye kadar Aktarım Hızı
Yazma 120 MB/sn’ye kadar
Hız Sınıfı U3, V30, A2, Class 10 U3, V30, A2, Class 10 U1, V10, A1, Class 10
Sertifikalar FCC, CE, VCCI, RCM
Çoklu koruma katmanı (6) Su, Sıcaklık, X Işını, Mıknatıs, Düşme, Yıpranma
Garanti Sınırlı 10 yıllık garanti (*  SD Adaptör 1 yıl garanti )

 İlginizi Çekebilir:

Cinayet etiketli SD kart gerçekten bir cinayeti aydınlattı

Kingston DataTraveler Max Gen 2 Sürücülerini Yayınladı

HIZLI VE SAĞLAM – Sandisk Extreme Pro SSD İnceleme (Hediyeli Video):

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz