Tekno Safari editörleri olarak liste haberimizde bu kez en iyi takvim uygulamalarına yer verdik. Cihazınızın takvim özelliği yeterli gelmiyorsa; ajanda, not alma, işlerinizi planlama gibi özelliklere ihtiyaç duyuyorsanız ve tüm etkinliklerinizin size hatırlatılmasını istiyorsanız listemizde sıraladığımız uygulamaları değerlendirebilirsiniz. İşte; ‘Telefonunuzda kullanabileceğiniz en iyi takvim uygulamaları’. ‘En iyi takvim uygulamaları’. ‘Takvim uygulamaları’.

Haberimizde yer verdiğimiz uygulamaları takvim özelliğiyle birlikte dijital ajanda amacıyla da kullanabiliyorsunuz. Aynı zamanda etkinlik oluşturabilir, bu etkinliklerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilir, sevgiliniz veya ailenizle ortak etkinliklerinize onları da katılımcı olarak ekleyebilirsiniz. Bazı uygulamalarda notlarınızı birleştirebildiğiniz gibi navigasyon hizmetinden de yararlanabiliyorsunuz. Oldukça geniş bir kullanıma sahip olan en iyi takvim uygulamaları haberimizin devamında. İşte; ‘Telefonunuzda kullanabileceğiniz en iyi takvim uygulamaları’. ‘En iyi takvim uygulamaları’. ‘Takvim uygulamaları’. 

Telefonunuzda Kullanabileceğiniz En İyi Takvim Uygulamaları 

Takvim Uygulamaları

İşte; ‘Telefonunuzda kullanabileceğiniz en iyi takvim uygulamaları’. ‘En iyi takvim uygulamaları’. ‘Takvim uygulamaları’. 

Notagenda 

Takvim Uygulamaları

‘Telefonunuzda bulundurabileceğiniz en iyi takvim uygulamaları’ arasında olan ‘Notagenda’yı planlama, not alma, görev ekleme, ajanda, yapılacaklar, alarm ve hesap işlemleri için de kullanabiliyorsunuz. Bir nevi dijital ajanda işlevi gören uygulamada, özel notlarınıza parola koyabiliyor, tek dokunuşla kategorilerinize ulaşabiliyorsunuz. Bunların yanı sıra Notagenda uygulamasında Google Lens’e de erişebiliyorsunuz. Aynı zamanda, notlarınızı birleştirebiliyor, uygulamanın bazı işlevlerine kısa yoldan erişebilmek için telefonunuzun ekranına widget yerleştirebiliyorsunuz. Kullanıcı yorumlarına bakıldığında da Notagenda’nın takvim uygulamaları arasında sevilen bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. 

Play Store  

TimeTree – Free Shared Calendar 

Takvim Uygulamaları

‘Telefonunuzda bulundurabileceğiniz en iyi takvim uygulamaları’ listemizde sırada ‘TimeTree’ uygulamasıyla devam ediyoruz. 2015’in en iyi App Store ödülünü de alan TimeTree’de  oluşturduğunuz etkinliklerle ilgili sohbet edebiliyor, fotoğraflar gönderebiliyorsunuz. Aile, kişisel etkinlikler, işle ilgili etkinlikler ve daha pek çoğu için birden fazla takvim oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca uygulamayı bilgisayarınızda da kullanabiliyorsunuz.  TimeTree’de oluşturduğunuz etkinlikleri diğer uygulamalar üzerinden çevrenizdekilerle paylaşabiliyorsunuz. Kısacası uygulamanın paylaşılabilir takvim özelliğinin de olduğunu ifade edebiliriz.  

Play Store  

App Store 

Tiny Calendar 

Takvim Uygulamaları

‘En iyi takvim uygulamaları’ arasında olan ‘Tiny Calendar’da olayları veya aradığınız bir zamanı bulmak için hızlı bir şekilde geçiş yapabiliyorsunuz. Uygulamanın en önemli özellikleri arasında ise çevrimdışı da kullanılabilmesi yer alıyor. İnternet bağlantınız olmadığında da etkinlik oluşturabiliyor, düzenleyebiliyor veya silebiliyorsunuz. Aynı zamanda bir etkinlik için birden fazla hatırlatıcı ayarlayabilirsiniz. Google hesabınızı da ekleyebildiğiniz uygulamada, etkinliklerinize sevgilinizi veya ailenizi katılımcı olarak ekleyebilirsiniz. Son olarak, başka uygulamalar üzerinde oluşturduğunuz etkinlikler varsa onları da Tiny Calendar uygulamasında bağlayabilirsiniz. 

Play Store  

App Store 

WomanLog Takvim 

Takvim Uygulamaları

Listemizde sırada ‘WomanLog’ uygulaması yer alıyor. Adından da anlayacağınız gibi WomanLog bir kadın takvimidir. Bahsettiğimiz diğer uygulamalardan farklı olarak bununla etkinliklerinizi değil adet ve doğurganlık döneminizi takip ediyorsunuz. Adet  dönemini hem düzenli hem düzensiz yaşayan tüm kadınların periyot takipçisi olan uygulamada, ağırlık, bazal vücut sıcaklığı, multivitamin hapı, meme muayenesi, doğum kontrol hapı vb. Konularda günlük hatırlatmalar yapabiliyor. Parolalı koruma da oluşturabildiğiniz uygulamada, hatırlatmalar kurabiliyor, not ekleyebiliyor ve etkinlik tarihi oluşturabiliyorsunuz.  

Play Store   

App Store 

DigiCal + Takvimi 

Takvim Uygulamaları

Yıl görünümünde boş ve meşgul dönemlerinizi görebileceğiniz ‘DigiCal +’ uygulamasında 42 tema rengi de yer alıyor. Etkinliklerinizi özel erteleme seçeneği ile erteleyebilir, uygulamayı reklamsız kullanabilirsiniz. Gün, hafta, ajanda, ay, liste ve yıl görünümünde kullanabileceğiniz uygulamada programlarınızı organize edebiliyorsunuz. Dünya çapındaki resmi tatillere de erişebiliyor ayrıntılı hava durumunu öğrenebiliyorsunuz. Aynı zamanda  DigiCal + takvim uygulamasında etkinlikleri farklı renklerle oluşturabiliyorsunuz.  Navigasyon hizmeti de alabildiğiniz uygulamada etkinliklerinize katılımcı da ekleyebiliyor, randevularınızı hem yerel hem de yabancı ülke saatlerine göre ayarlayabiliyorsunuz. 

Play Store  

Calendar Widget Month + Agenda 

Takvim Uygulamaları

‘Takvim uygulamaları’ listemizde son sırada ‘Calendar Widget Month + Agenda’ uygulamasına yer veriyoruz. Bu uygulamayı ana ekranınıza widget olarak ekleyebiliyor böylece takviminize kıs yoldan ulaşabiliyor, gözünüzün önünde kalmasını sağlayabiliyorsunuz. Google takvimlerle senkronize olabilen uygulamada bugünün gündemini ve olayları görebilirsiniz. Kullanıcı yorumlarına bakıldığında da genellikle beğenilen uygulama, aynı zamanda oldukça sade, basit ve kullanışlı bulunuyor. Kısacası ihtiyaca cevap veren nitelikte olduğunu söyleyebiliriz.  

Play Store  

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir: 

Facebook’tan TikTok Benzeri Yeni Rap Uygulaması: Bars

Twitter Fleets’e ‘Twemojis’ Özelliğini Ekliyor

Huawei, P40 Serisine 4G Destekli Uygun Fiyatlı Model Ekledi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz