Acun Ilıcalı’nın dijital yayın platformu Exxen, bayram boyunca ücretsiz bir şekilde hizmet verecek. Dileyenler 12 Mayıs’tan 15 Mayıs 23.59’a kadar Exxen ‘deki içeriklere erişim sağlayabilir. 

1 Ocak 2021 itibariyle yayın hayatına başlayan yerli dijital içerik platformu Exxen, bayrama özel olarak kullanıcılara ücretsiz olarak hizmet verecek. Pandemi döneminde vakaların artışı ve bayram haftası olması sebebiyle 29 Nisan’da başlayan tam kapanma sürecinde kullanıcılar Exxen’deki içerikleri ücretsiz bir şekilde izleme imkanı kazanacak. 

Çıktığı günden bu yana Exxen’i denemek isteyen ancak fırsat bulamayan kişiler platformu ücretsiz bir şekilde tanıma fırsatı bulacak.

Exxen ücretsiz nasıl izlenir?

Exxen yapımlarını bayram boyunca ücretsiz olarak izlemek için, exxen.com’daki ‘ücretsiz izle’ bölümüne gidip gerekli bilgilerin doldurulması gerekiyor. Eğer kullanıcıların halihazırda süresi dolmuş bir üyeliği varsa tekrardan üye olmak yerine “BAYRAMDAEXXEN” promosyon kodunu belirtilen alana girerek platforma erişim sağlayabilir. 

Exxen’in bayram boyunca sunduğu ücretsiz erişim imkanından, daha önce de ücretsiz deneme kampanyasından yararlanmış kişiler de yararlanabiliyor. 

Hem Türkiye hem de yurtdışında geçerli olan ücretsiz Exxen kampanyası, bugün (12 Mayıs) başlayıp, bayramın son günü olan 15 Mayıs 23.59’a kadar geçerli olacak. Exxen’deki içerikleri merak edip daha önce üye olma şansı bulamamış kişiler bayram fırsatı kampanyasından rahatlıkla faydalanabilir. Eğer göz atmak isterseniz buraya tıklayıp Exxen’i ücretsiz bir şekilde deneyimleme fırsatı bulabilirsiniz. 

Exxen ’de en çok izlenen yapımlar

Yerli dijital içerik platformu Exxen’de pek çok çeşitli program ve diziler bulunuyor. Bunlar arasında en sevilen içerikler ise şöyle; Katarsis, İşte Bu Benim Masalım, Garaj, Tolgshow Filtresiz, Gibi, O Ses Türkiye Rap, Sihirli Annem ve MasterChef Junior yapımlar mevcut. 

İlginizi Çekebilir:

Exxen’de Başlayacak Yeni Dizi ve Programlar

Exxen’de En Çok İzlenen İçerikler – En İyi Exxen Dizileri

Netflix, ‘Bir Şeyler Oynat’ Özelliğini Kullanıma Sunduğunu Duyurdu 

UZAKTAN ARKADAŞINLA FİLM İZLE: NETFLİX PARTY:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz