Türkiye’nin en geniş çaplı internet servis sağlayıcılarından biri olan Türk Telekom, fiber internet paketlerine zam yapıldığını duyurdu. Taahhütlü internet paketleri 105 TL fiyattan başlıyor.

2018 yılında Adil Kullanım Kotası (AKK) kaldırılması ile bir nebze de olsa kullanıcı odaklı gelişmeler yaşanan internet servis sektörü, birçok seçenek ile karşımıza çıkıyor. Halihazırda paketler, kullanıcılar için oldukça pahalı iken Türk Lirası’nın değer kaybetmesi ile ilk fiyat güncellemesi Türk Telekom tarafından geldi.

Türk Telekom, fiber internet paketlerini güncelledi. Yeni fiyat tarifesine göre 16 Mbps taahhütlü internet tarifesi 105 TL iken 100 Mbps internet paketi aylık 165 TL seviyesine yükseldi.

 

Türk Telekom yeni internet fiyatları

turk-telekom-internet-zam-teknosafari

  • 16 Mbps: 89.90 TL – 105 TL
  • 24 Mbps: 99.90 TL – 119 TL
  • 35 Mbps: 109.90 TL – 134 TL
  • 50 Mbps: 124.90 TL – 149 TL
  • 100 Mbps: 154.90 TL – 165 TL

Paylaşılan fiyatlar, Türk Telekom aboneliğine geçecek olanlar için geçerli yeni fiyatlar. Mevcut kullanıcılar, taahhüt süreleri boyunca yeni fiyatlardan etkilenmeyecek. Ancak hizmet süresi dolan müşteriler, yeni bir anlaşmaya imza atmadığı durumda güncel fiyatlar üzerinden hizmet devam edecek.

Ayrıca Türk Telekom, ilk ay ücretsiz kampanyasına devam ediyor. Ancak fiyat performans olarak bakıldığında, kullanıcılar ne gibi geri dönüşler yapacak bilinmiyor. Yeni fiyatlar ile birlikte kullanıcılar, şimdiden negatif yönde paylaşımlarda bulunmaya başlamış gibi gözüküyor.

İlginizi Çekebilir:

TP-Link, yeni ağ markası Mercusys ‘i tanıttı

Getir, New York içerisinde hizmete başladı!

Tencent, yeni oyun markası Level Infinite ‘i tanıttı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz