Cuma, Eylül 24, 2021
Ana SayfaDijitalTurkcell Müşterileri Arama Yapamıyor: Turkcell Çöktü mü?

Turkcell Müşterileri Arama Yapamıyor: Turkcell Çöktü mü?

Turkcell ’in çöktüğü ve kullanıcıların aramalarda sıkıntı yaşadığı aktarılıyor. Turkcell kullanıcılarının aktardığı bilgilere göre, Turkcell çöktü ve sesli arama hizmetinde kesintiler yaşanıyor. 

Ülkemizin en popüler mobil operatörlerinden olan Turkcell’de sesli arama hizmetinde kesintilerin yaşandığı aktarılıyor. Turkcell kullanıcıların aktardığı detaylara göre, sesli arama hizmeti şu anda kullanılamıyor. 

Turkcell çöktü mü?

Sosyal medya platformu Twitter’da yapılan paylaşımlarda Turkcell abonelerinin sesli aramalar yapamadığı aktarılıyor. Pek çok kullanıcı şikayetlerini sosyal medya mecralarında dile getirirken, Turkcell’den gelen resmi bir açıklama ise şu an için yok. Ancak müşterilere Twitter’dan yaşadıkları sorun ile alakalı yanıtlar veren Turkcell Müşteri Hizmetleri, konuyla alakalı ekiplerinin bilgi sahibi olduklarını dile getirdi. Turkcell Müşteri Hizmetleri, sesli aramalarda sorun yaşayan kullanıcılarına şu ifadelerle yanıt verdi: “Böyle bir durumla karşılaştığınız için üzgünüz. Konu ilgili ekibimiz tarafından inceleniyor. En kısa sürede sorun giderilecektir. İlerleyen saatlerde tekrar kontrol etmenizi rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.”

Turkcell ‘in çöktüğü ve arama hizmetinin çalışmadığı bilgisinin ardından henüz konuyla alakalı resmi bir açıklama yapmayan şirketin konuyla alakalı çalışmalarının ardından açıklama yapması bekleniyor. 

Turkcell sesli arama hizmeti kesintisi hakkında gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:

Turkcell Paycell’de Artık Kripto Para Alım Satım İşlemleri Yapılabiliyor

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone ’dan Yerli Uygulamalar için İş Birliği

Buzulların Erimesi Nelere Yol Açar, Facebook Veri İhlali, Ingenuity | Haftalık Teknoloji Programı:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR