Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Ubisoft, 2021 veya 2022 tarihinde, oyunseverler arasında popüler olan Tom Clancy’s The Division serisine Heartland isimli bir oyun ekleyeceğini duyurdu. PC ve bulut için yayınlanacak yeni  “Tom Clancy’s The Division Heartland” ücretsiz sunulacak.

Fransa merkezli video oyun geliştiricisi ve yayıncısı Ubisoft, popüler Tom Clancy’s The Division serisine yeni ve ücretsiz bir oyun ekleyecek. The Division evrenine eklenecek yeni oyun Tom Clancy’s The Division Heartland ismiyle anılacak. Pek fazla ayrıntı bulunmasa da, Red Storm Entertainment tarafından geliştirilen yeni oyunun oynaması ücretsiz olacak. Geliştirilme aşamasında olan oyunun 2021 veya 2022 yılında sunulması bekleniyor.

Ubisoft’a göre, yeni gelenlerin şampiyonluğa ulaşmak için serideki önceki iki oyunu oynamış olmaları gerekmeyecek. Tom Clancy’s The Division ve The Division 2, oyuncuları viral pandemiler tarafından harap edilen New York City ve Washington DC’nin kurgusal versiyonlarına götürmüştü. Ubisoft, Heartland’ın “yeni bir ortamda evrene yepyeni bir bakış açısı sağlayacağını” söylüyor. 

Tahminler Tom Clancy’s The Division Heartland ‘ın ‘battle royale’ tarzında olacağı yönünde

Tek kişilik veya dört kişiye varan gruplarla oynanabilecek oyun, yapı itibariyle ise The Division oyunlarına benzeyecek. Her ne kadar pek fazla bilgi sahibi olamasak da, bazı kaynakların aktardığına göre, Fortnite ve Call of Duty Warzone oyunları sebebiyle yeni bir Battle Royale tarzında olabilir. Bazı diğer kaynaklar ise, oyunun The Division serisindeki yapımlardaki gibi keşif amaçlı bir yapıya odaklanacağını belirtiyor. Bu bağlamda oyunun tek ya da dört kişilik ekipler tarafından oynanacağı belirtilse de, oyunun nasıl bir yapıda geleceğini muhtemelen ilerleyen zamanlarda öğreneceğiz. Ancak elde edilen bazı bilgilere bakıldığında oyunun daha çok battle royale tarzında gelmesi daha olası görülüyor. 

İlk olarak 2016 yılında Massive Entertainment’ın geliştiriciliğini üstlendiği Tom Clancy’s The Division oyunu pek çok oyunsever tarafından beğenilmişti. Tom Clancy’s The Division 2 olarak anılan ve bir önceki oyunun devamı niteliğinde anılan oyun ise 2019 yılında çıkışını gerçekleştirmişti. Washington D.C. ‘de geçen Tom Clancy’s The Division 2’nin ardından çıkması beklenen Heartland’ın ise daha kırsal bir alanda geçmesi bekleniyor. 

İlginizi Çekebilir:

GeForce Now Kütüphanesine Mayıs Ayında 61 Yeni Oyun Ekleniyor

Nintendo Game Builder Garage Oyunu ile Kullanıcılar Kendi Oyunlarını Programlamayı Öğreniyor!

Haftanın En Yeni Teknolojileri – Moxie Mars’ta Oksijen Üretti, Sony Giyilebilir Klima!:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz