world-war-3-turkce-teknosafari

The 4 Winds Entertainment tarafından bugün yapılan açıklama ile taktiksel FPS oyunu World War 3 ‘ün Türkçe olarak geleceği duyuruldu.

Blizzard başta olmak üzere birçok şirkette çalışmış deneyimli geliştiriciler ile kurulan T4W, geliştiriciler ve diğer yayıncılar için kültürel bir köprü vazifesi görüyor. Bununla birlikte güçlü oyunları pazarlara ulaştırmak, geliştiricileri desteklemek, yerelleştirilmiş hizmetler oluşturmak ve bölgesel oyuncu toplulukları oluşturmak için çalışılıyor.

Bu deneyim, The Farm 51’in çalışmalarına değer katmada önemli bir yer tutacak olan World War 3 oyununun Türkçe çıkmasına olanak sağlıyor. Ayrıca oyun, Türkiye ve MENA bölgesinin kültürel açıdan ilgi çekecek içerikler ile desteklenecek. Bunların yanında yerel sunucu altyapısı ve çok daha fazlasının yapılması da planlanıyor.

world-war-3-teknosafari

The 4 Winds Entertainment Ürün Pazarlama Müdürü Uğur Ülger, konu ile ilgili “The 4 Winds Entertainment olarak, The Farm 51 ve MY.GAMES’le yaptığımız işbirliğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. WW3’yi Türkiye’deki oyunseverlerle tamamen Türkçe olarak buluşturacağımız için çok heyecanlıyız. Oyunla ilgili gelişmeleri ve Türk oyuncuları bekleyen sürprizleri sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.” şeklinde konuştu.

World War 3, oynanabilirliği elden bırakmadan, gerçek savaşları andıran özgün bir taktiksel deneyim sunmayı amaçlıyor. Oyundaki silahlar, dünyanın dört bir yanında gerçek ordular tarafından kullanılan silahlardan esinlenerek modellendi. Balistik, fizik ve tam vücut farkındalığı gibi gerçekçi oynanış özellikleri bir araya gelerek oyunculara özgün ve sürükleyici bir modern savaş deneyimi yaşatıyor. Oyuncular ayrıca Berlin, Varşova, Polyarni ve Moskova gibi gerçek şehirler temel alınarak tasarlanan, savaşla harap olmuş haritalarda takım bazlı çatışmalara girebiliyorlar.

world-war-3-turkce-teknosafari-2

World War 3, 25 Kasım’dan bu yana kapalı beta testi aşamasında. Kapalı betanın, 2022’nin mart ayında başlaması planlanan açık beta testine kadar süreceği belirtiliyor. Ayrıca aynı tarihlerde yeni bir içerik güncellemesi yayınlanacak ve oyun, Steam üzerinden oynaması ücretsiz modele geçecek.

İlginizi Çekebilir:

Yüzüklerin Efendisi dizisi ismi ve tanıtım videosu yayınlandı

Horizon Forbidden West hikaye fragmanı yayınlandı

YouTube Premium için yıllık abonelik seçeneği geldi

Crypto Browser Project Beta sürümü yayınlandı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz