WhatsApp geliştiricileri iOS beta sürümünde yeni bir güncelleme yaptı. WhatsApp ’ın iOS beta sürümünün güncellemesi, tüm kullanıcılar için yayınlanacak yeni bir özelliği ortaya çıkardı. Bunun yanı sıra yapılan yeni güncellemede WhatsApp’a eklenecek yeni bir özellik de görüldü. 

WhatsApp’ın iOS beta sürümünde yeni bir güncelleme yapıldı. WhatsApp geliştiricilerinin yaptığı güncelleme “2.21.10.23” kodu ile yayınladı. Test Flight kapsamında beta sürümü kullanan kişilere sunulan güncellemeyle yeni özelliğe erişim sağlanabiliyor.

WhatsApp’ta fotoğraf ve videolar daha kolay paylaşılacak

WhatsApp’ın iOS beta sürümüne eklediği yeni özellik sayesinde, kullanıcıların video ve birden fazla fotoğraf göndermesi artık daha kolay olacak. Yeni güncellemeyle iPhone kullanıcıları Fotoğraflar uygulamasında bulunan video ve fotoğrafları seçip “Kopyala” butonuna tıkladıktan sonra söz konusu görüntüleri WhatsApp üzerinden direkt olarak paylaşabilecek. Yeni güncellemeyle kullanıcılar, çok daha kolay ve iyi bir deneyim yaşayacak. 

WhatsApp iOS beta sürümünde grup aramalarına sonradan katılma imkanı ortaya çıktı

Geliştiricilerin WhatsApp iOS beta sürümüne eklediği ve yeni ortaya çıkan özellik ise, kullanıcılara gerçekleşen bir grup aramasına sonradan katılma imkanı sunacak. WhatsApp konuşmalarında karşı tarafın grup görüşmesini sonradan gören kullanıcılar, eğer söz konusu arama devam ediyorsa sunulan bir seçenek ile görüşmeye katılım sağlayabilecek. WhatsApp beta sürümünde görülen yeni özelliğin henüz geliştirilme aşamasında olduğu ve özelliğin kullanıcılara ne zaman sunulacağı hakkında yapılan bir açıklama bulunmuyor. 

WhatsApp beta sürümüyle test edilen ve geliştirilmekte olan yeni özelliklerin, kararlı sürüm için ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor. Ancak, iPhone kullanıcılarının daha kolay fotoğraf ve video gönderme özelliğine kısa süre içinde kavuşacağı tahmin ediliyor. Beta kullanıcıları tarafından halihazırda kullanılan bu yeni özelliğin büyük ölçüde hazır olduğu anlamına geliyor. Ancak yeni güncellemede ortaya çıkan grup aramalarına sonradan katılma özelliğinin gelmesi için biraz daha zaman olduğu düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir:

WhatsApp Web, Sesli ve Görüntülü Arama Özelliğini Kullanıma Sunmaya Başladı 

WhatsApp Masaüstüne Karanlık Mod ve Çıkartmalar Geldi

Bitcoin rekor kırdı, Cyberpunk 2077 Ps4, Netflix ‘te dizi dinleme dönemi başlıyor – DigiToll #46:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz