buz-devri-adventures-of-buck-wild-teknosafari

Popüler animasyon serisi Buz Devri, Disney Plus içerisinde yayınlanacak yeni film ile birlikte karşımıza çıkacak. Adventures of Buck Wild ismi ile gelecek olan animasyon filmin fragmanı yayınlandı.

Türkiye’de de büyük bir kitleye sahip olan Buz Devri serisi, The Ice Age Adventures of Buck Wild isimli yeni animasyon filmi ile karşımıza çıkacak. Filmin ilk fragmanı ise bugün itibari ile yayınlandı.

Fragmana bakıldığında film, çoğunlukla yan karakterlere odaklanıyor. Filmde, serinin yan karakterleri olan Buck, Crash ve Eddie’nin ana karakter olduğu görülüyor. Ancak yine de asıl ana karakterler de görüntüleniyor.

Bu karakter değişikliğinin sebebi olarak, filmin sinema için değil Disney Plus için hazırlanıyor olması gösteriliyor. Ancak yapımcılar tarafından herhangi bir resmi açıklama yapılmadı.

Disney Plus içerisinde yayınlanacak olan film, Türkiye’de yayınlanacak mı bilinmiyor. Zira Disney Plus, henüz resmi olarak Türkiye’de yer almıyor. Filmin yayın tarihi ise 28 Ocak 2022 olarak gösteriliyor.

Bunların yanında Buz Devri, yeni filmde seslendirmenler konusunda da problemler ile anılıyordu. Filmin sevilen seslendirmenleri, yeni filmde olmayacak deniyor. Ancak konu hakkında detaylı bir bilgi de bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir:

Harmony OS 3.0 çıkış tarihi belli oldu

Samsung televizyonlara GeForce Now ve Google Stadia desteği geliyor

Samsung, 4K 240 Hz monitör üzerinde çalışıyor

Tesla, 2021 yılı satış sayısını paylaştı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz