5 mobil strateji oyunu

Olabildiğince evde durmamız gereken bu zamanları daha eğlenceli bir hale getirebilmek amacıyla sizler için 5 mobil strateji oyunu listeledik. Farklı zorluk seviyelerine ve oynanma mekaniklerine sahip olan bu oyunları videomuzda bulabilirsiniz.

Yaygınlaşan ve oluşturduğu tehlike günden güne artan koronavirüs sonrasında sosyal izolasyon amacıyla birçoğumuz eve kapandı. Hal böyle olunca da evde yapılabilecek etkinlikler ve oynanabilecek oyunlar büyük önem kazandı. Zira beden sağlığı kadar ruhsal sağlığı da yerinde tutmak gerekiyor. Kaygı, depresyon gibi sorunların oluşmaması için evde nitelikli ve eğlenceli vakit geçirmek oldukça önemli. Biz de olabildiğince dışarı çıkmadığımız bu zamanlara biraz eğlence katmak amacıyla, sizler için 5 mobil strateji oyunu listeledik.

5 Mobil Strateji oyunu

5 Mobil Strateji oyunu videomuz:

Listemizde yer verdiğimiz tüm oyunların içerisinde oyun içi satın alınabilecek ögeler olmasına rağmen hepsi ücretsiz.  

Evinizden zorunlu olmadığı sürece çıkmayın. Birkaç hafta fazlasıyla canınız sıkılabilir ama hepimizin geleceği, evde geçirdiği ve hastalıktan uzak durduğu bu günler ile belirlenecek. Ellerimizi yıkamayı ve kendimizi korumayı unutmayın. #EvdeKal  

Her Telefonda Çalışan 5 Nostaljik Oyun #EVDEKAL

Sony, PlayStation oyun indirme hızına kısıtlama getiriyor 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz