alneo-tasarruf-teknosafari

Şirketler için hızlı ve kolay ödeme alma imkanı sunan cep POS çözümü Alneo, 2021 yılında işlem hacmini %163 artırdı. Alneo, kurulduğu günden bu yana 23 bin şirket ve KOBİ’nin 41 milyon 400 bin TL tasarruf etmesini sağladı.

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından hayata geçirilen FinTech tarafından geliştirilen ürünler, iş ortaklarının tasarruf etmesine katkıda bulunuyor. Şirketlere zaman ve mekan bağımsız olarak tahsilat yapma imkanı sunan cep POS Alneo, kuruluşundan bu yana 23 bin şirket ve KOBİ ile çalışıyor.

Alneo Direktörü Zehra Aksoy, konu hakkında “Uygulamanın kullanım alanını genişletmek için ödeme alma çeşitlerimizi artırarak iş ortaklarımızın tahsilatlarında hız, kolaylık, tasarruf sağlarken; doğayı da korumaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

alneo-cep-pos-teknosafari

Aksoy, şirketin 2021 rakamları konusunda ise “Alneo ilk yılında olduğu gibi ikinci yılında da başarılı ve hızlı büyümesini sürdürdü. Alneo’nun 2021 yılı verilerine baktığımızda işlem hacmimiz geçen yıla kıyasla yüzde 163 artarak 515 milyon TL’ye ulaşırken, işlem adedimiz de yüzde 74’lük artışla 122 bini aştı. 2021’de tek seferde yapılan en yüksek işlem tutarı ise 750 bin TL seviyelerinde gerçekleşti. Ayrıca geçen yılki tahsilatların yüzde 88,2’si doğrudan tahsilat, yüzde 9,9’u SMS, yüzde 1,9’u link ve karekodu ile tahsilat yöntemiyle yapılırken, banka ve ödeme kuruluşlarına ait 41 farklı kart türüyle işlem gerçekleştirildi.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

İlginizi Çekebilir:

Zoom ve benzeri konferans uygulamalarına Türk rakip: OctaMeet

LG, S95QR Soundbar modelini CES 2022 ile tanıtacak

Türk Devletleri Teşkilatı, uzayda iş birliği kararı aldı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz