Apple, evde uzun saatler geçirdiğimiz bu dönemde App Store’da ‘Evdeyiz’ koleksiyonuyla kullanıcılara önerilerde bulunuyor. 

İş arkadaşlarıyla daha iyi haberleşmenin, evden çıkamayan çocukları eğlendirmenin, oturma odasında sınırlı alanda antrenman yapmanın, çok sayıda kargo ve kurye teslimatı almanın veya güvenli kaynaklardan bilgi edinmenin yollarını arayanlar için hayatı biraz olsun kolaylaştıracak uygulamaları derledik. Kullanıcılarımız için yararlı bir kaynak olacağını düşündüğümüz yeni güncel içerikler her gün App Store’un Bugün sekmesine eklenecek ve yararlı olabilecek yeni içerikler çıktıkça sizi bilgilendirmeye memnuniyetle devam edeceğiz. Kullanıcıların App Store Evdeyiz koleksiyonuyla evde geçirdikleri uzun zamanları değerlendirmeleri amaçlanıyor.

Aynı zamanda, belirli temalara sahip hikayeler üzerinde çalışıyorsanız, size bu hikayeleri geliştirmek için başvurabileceğiniz uygulamaları içeren özel bir liste sağlayabiliriz. Bunun için size nasıl kaynak sağlayabileceğimizi bildirmeniz yeterli. 

Ayrıca, pek çok geliştirici bu süre boyunca kullanıcılar için fırsatlar öneriyor. Bizim dikkatimizi çekenlerden bazıları şunlar:

Peloton App, sağlık ve zindelik içeriklerine erişmenizi kolaylaştırmak için 30 günlük ücretsiz deneme süresini 90 güne çıkarıyor. 

— Meditasyon uygulaması Meditopia küresel endişe içeriğini ücretsiz olarak kullanıcılara sundu. Ayrıca #stayhome koleksiyonunu da kullanıcılara ücretsiz olarak açtı. 

— Sesli kitap uygulaması Storytel daha önce 14 gün olan deneme sürecini 30 güne çıkardı.

— Can Yayınları’nın her ay yayımlanan öykü dergisi uygulaması Trendeki Yabancı 30 gün boyunca ücretsiz olarak sunuluyor.

— Çocuklara yönelik zihin egzersizleri sunan MentalUP  tüm abonelik paketlerinde %30 indirimli sunuluyor.

— Egzersiz uygulaması NTC bu dönemde kullanıcılar için “Kendini İyi Hisset” ve “Küçük Alanlar için Büyük Antrenmanlar” adlı ücretsiz yeni koleksiyonlarını sunuyor.

— Meraklı çocuklar için oyun uygulaması Sago Mini World 1 ay ücretsiz üyelik ve yıllık abonelikte %50 indirim sunuyor. 

— Affinity uygulamaları Affinity Photo, Affinity Photo ve Affinity Publisher %50 indirimli üyelik fırsatları sunuyor. 

— Egzersiz ve sağlıklı yaşam uygulaması Zova %25 indirimli üyelik sunuyor.

— Ağrılara yönelik sağlıklı egzersiz uygulaması MoovBuddy #evdekal koleksiyonunu tüm kullanıcılarına ücretsiz sunuyor.

—Boyama uygulaması Lake: Colouring Books 199,99 TL olan üyeliğini 44,99 TL yaptı.

Stop, Breathe, Think kullanıcıların kendilerini daha güvenli, odaklanmış ve bağlantıda hissetmelerine yardımcı olmak için Calm Coronavirus Anxiety adlı uygulamasına yeni bir kategori ekledi. Kullanıcılarını desteklemek için, önümüzdeki 60 gün boyunca ücretsiz sunulmak üzere, çok kaliteli parçalardan oluşan bir seçki hazırladı.

— Çocuk gelişimine yönelik bir uygulama olan Kinedu, 15 Nisan’dan itibaren uygulamasını, tüm dünyada evdeki çocuklara yönelik aktivitelere ihtiyaç duyan herkes için ücretsiz hale getirdi.

Tripit, uçuş programı değişiklikleri ve sefer iptalleri hakkında güncel bilgiye ihtiyaç duyan herkese yardımcı olmak için, premium uygulaması TripIt Pro’yu seyahat edenler için altı ay boyunca ücretsiz sunuyor.

app store evdeyiz uygulamaları

App Store’daki “Evdeyiz” koleksiyonu bu dönemde ihtiyaç duyacağınız pek çok konuda öneriler sunuyor, aşağıda bazı örnekleri bulabilirsiniz. Ayrıca her koleksiyon bağlantısında özel olarak oluşturulmuş birçok başka seçenek olduğunu da eklemek isteriz.

Sevdiklerinizle Bağlantıda Kalın 

Houseparty (Life On Air, Inc) görüntülü grup görüşmelerini kolay ve eğlenceli hale getiriyor. Bu görüşmelere sekiz kişi eklenebiliyor. 

Koleksiyonunun tamamını buradan keşfedin.

Evden Öğrenim Görün ve Ders Çalışın 

Khan Academy matematik, fen dersleri ve daha fazlasıyla başa çıkmanıza yardımcı oluyor. Küçükler için temel ilkelerden başlayın, daha büyük çocuklar için ilgili sınıf seviyesini seçin, hatta çok sayıda ders için ileri seviye yerleştirme testlerine hazırlanın. Koleksiyonunun tamamını App Store Evdeyiz koleksiyonunda buradan keşfedin.  

İş Arkadaşlarınızla İletişime Geçin 

App Store’da bulunan, video konferanslar, gerçek zamanlı iletişim, güvenli mesajlaşma ve daha fazlasıyla grup halinde çalışmayı kolaylaştıran çok çeşitli araçları buradan keşfedin.

Haberleri Dinleyin 

Curio (Curio Labs Limited) yazılı haberleri, son dakika podcast’i tarzında sesli hale dönüştürüyor. 

App Store Evdeyiz Koleksiyonununda bulunan uygulamanın tamamını buradan keşfedin.

Son Dakika Haberlerini Kaçırmayın 

Bundle Türkiye’den ve dünyadan 10 binin üzerinde haber sitesini,  teknoloji portalını, blog, dergi ve köşe yazarını kullanıcılarıyla eş zamanlı olarak buluşturuyor.

Koleksiyonunun tamamını buradan keşfedin

Evde Antrenman Yapın 

Akıllı egzersiz koçu uygulaması Fitwell, evde yapabileceğiniz antrenörler tarafından hazırlanan videolu egzersiz planlarından, beslenme koçluğuna her şeyi bir yerde bulmanızı sağlıyor. 

Koleksiyonunun tamamını buradan keşfedin.

Meditasyon İstasyonunuz 

Meditopia her yaştan kullanıcıya günlük hayatın içinde karşılaşılan konularla ilgili 1000’den fazla derin meditasyon içeriği sunuyor. Şimdi endişe ve evde kalma ile ilgili konularda ücretsiz içerikler de mevcut.

Koleksiyonunun tamamını buradan keşfedin.

Rahatlamanız için Huzur Verici Sesler 

Rahatlamak, odaklanmak veya uykuya dalmak istediğinizde, Endel (Endel) güçlü bir algoritma yardımıyla tam olarak size uygun müziği çalıyor. 

Koleksiyonunun tamamını buradan keşfedin.

Herkes için Yoga 

Asana Rebel (Asana Rebel GmbH) en yoğun günlük koşturma içinde bile uygulanabilecek, ilhamını yogadan alan egzersiz programları sunuyor. 

Koleksiyonunun tamamını burada keşfedin.

Hislerinizi, Ruh Halinizi ve Duygularınızı Takip Edin

Reflectly (Reflectly) stresi azaltmayı, perspektif edinmeyi, sahip olduklarınızın değerini bilmeyi ve daha fazlasını öğreten kişisel bir günlüktür. 

App Store Evdeyiz Koleksiyonununda uygulamanının tamamını buradan keşfedebilirsiniz.

Market Alışverişi Kolaylaştı 

Migros Sanal Market, CarrefourSA Online Market, istegelsin,BİSU gibi uygulamalar taze yiyecek ve temel ev ihtiyaçlarını kapıda teslim almak üzere toplu halde sipariş etmenizi sağlıyor. 

Koleksiyonunun tamamını buradan keşfedin.

Kolay Yemek Tarifleri Bulun

Tarif Küpü -Yemek Tarifleri, Yemek.com: Yemek Tarifleri, Nefis Yemek Tarifleri gibi uygulamalar ile siz ve sevdikleriniz için hazırlayacağınız sofralar için farklı tarif önerileri alabilirsiniz.

Koleksiyonunun tamamını buradan keşfedin.

Herkesi Eğlendirecek Oyunlar ve Çocuk Uygulamaları

Family Style: Co-op Kitchen (Nopri, LLC) aile boyu eğlence demektir! Yemek tariflerini tamamlamak için malzemeleri bir halkanın çevresine kaydırın. Çok lezzetli bir kaos.

Apple Arcade’in en yeni uygulaması Crossy Road Castle (Hipster Whale) ile tüm favori karakterleriniz geri dönüyor. Sokaklardan uzaklaşıp en yüksek kulelere çıkıyorlar. Peki siz nereye kadar tırmanabilirsiniz?

Lego Duplo World (StoryToys) küçük çocuklar için açık uçlu bir oyun deneyimi.

Epic! (Epic Creations, Inc.) 12 yaş ve altı çocuklar için 35.000’den fazla e-kitap, sesli kitap, öğrenim videosu ve bulmaca sağlıyor.

ÜNLÜLERİN KORONAVİRÜSTEN KORUYOR DİYE “GIDA TAKVİYESİ” REKLAMI YAPMASI

APPLE KULLANICILARINA 25 DOLAR ÖDEYECEK – DigiToll #5

Apple, Fransa’da haksız rekabet sebebiyle rekor cezaya çarptırıldı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz