vi-fortnite-teknosafari

League of Legends’ın sevilen karakterlerinden biri olan Vi, yine aynı evrende geçen Arcane ile parlamıştı. Şimdi ise Vi, Fortnite oyununa eklendi.

Popüler MOBA oyunu Leauge of Legends (LoL) evreninde geçen Arcane dizisi ile popüler olan Vi, daha fazla platforma eklenmeye devam ediyor. Oyunun hayranlarının dışında da ilgi çekmeyi başaran Arcane, League of Legends evrenini insanlara tanıtmayı başarmıştı.

Geçtiğimiz Kasım ayında ise Fortnite, yine LoL evreninde yer alan Jinx karakterini Fortnite’a eklemişti. Şimdi ise Fortnite, Jinx’in ablası Vi ile güncelleniyor.

Riot Games ve Epic Games ortaklığı ile oyuna eklenen Vi, 1.500 V-Bucks karşılığında alınabilecek. Ayrıca Vi temalı aksesuarlar da oyuna eklenecek. Jinx karakterini kaçıranlar için ise karakter, tekrardan mağazaya eklenecek.

Bunların yanında Epic Games sitesinde Vi, Arcane: League of Legends Seti içerisinde bulunan eşyalar ile mağazaya eklenmiş durumda. Dünya çapında milyonlarca oyuncuya sahip olan Fortnite, birçok popüler karakteri oyuna eklemeye devam ediyor. Bilindiği üzere Fortnite, artık bir metaverse evreni olarak görülüyor ve oyun içi konserler bile düzenleniyor.

Fortnite, popüler bir hale gelen Arcane dizisinden başka karakterleri ekleyebilir. Ancak konu hakkında herhangi bir resmi açıklama yapılmadı.

İlginizi Çekebilir:

Tüm Tesla modelleri Türkiye’ye geliyor

Battlefield 2042 tamamen ücretsiz hale gelebilir

WhatsApp sohbetleri, Android iOS arası aktarılabilecek

Temassız ödeme günlük işlem limiti yükseltildi

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz