BluTV Acans Yayın Tarihi

Dijital yayın platformu BluTV, ‘Acans’ isimli yeni yerli komedi dizisinin yayın tarihi ve fragmanını paylaştı. Bülent Emrah Parlak, Algı Eke ve Derya Alabora gibi ünlü isimlerin oyuncu kadrosunda bulunduğu dizinin, 11 Mart tarihinde ‘BluTV’de yayınlanacağı ifade edildi.  

Popüler dijital yayın platformu BluTV, ‘Acans isimli yeni yerli komedi dizisinin yayın tarihi ve fragmanını paylaştı. Ali Yorgancıoğlu ve Can Yücel’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin, 11 Mart tarihinde ‘BluTV’de yayınlanacağı ifade edildi. Dizinin senaryosunun, Ayberk Çınar tarafından kaleme alındığının da altı çizildi. Aktarılan detaylara göre; yerli komedi dizisi ‘Acans’, oyuncu kadrosunda birçok ünlü isme yer veriyor. Bülent Emrah Parlak, Algı Eke, Derya Alabora, Birkan Akyol, Can Sertaç Adalıer ve Melisa Berberoğlu’nun, yapımın oyuncu kadrosunda yer alan isimler arasında olduğu ifade ediliyor.  

Benzer şekilde, Ali İhsan Varol ve Mansur Ark da dizide konuk oyuncu olarak yer alıyor. ‘Acans’ dizisinin konusu ise enteresan bir kişiliğe sahip olan bir ajans başkanı ile en az kendisi kadar garip olan ajans çalışanları etrafında gelişiyor. BluTV, dizi için hazırlanan tanıtım yazısında Yazdığı reklamın setine gitmeyen yazar, yağmayan yağmurun sesini duyan ajans başkanı, yazar olma niyetiyle yola çıkıp müşteri temsilcisi olan müştem…” ifadelerine yer veriyor.  

İşte ‘Acans’ dizisinin merakla beklenen fragmanı! 

Acans Fragmanı

Diğer yandan ‘Acans’ dizisi, kafası oldukça karışık bir ajans başkanı ve her bir birbirinden orijinal ajans çalışanlarının yaşadıklarını konu alacak. İzleyiciler; dizide kaprisli müşterilerle, problemli ünlülerle ve gündelik krizlerle ilgili hikayelere tanık olacak. Oyuncu kadrosunda birçok ünlü ismin bulunduğu dizi, 11 Mart tarihinde ‘BluTV’de yayın hayatına başlayacak. ‘Acans’ dizisinin merakla beklenen fragmanı ise şu şekilde:   

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Discovery’nin Ardından ‘Twozero Ventures’ da BluTV Yatırımcıları Arasına Katıldı! 

ABD Merkezli Medya Devi ‘Discovery’, ‘BluTV’ye Ortak Oluyor 

BluTV, 2021 Yılında Yayınlayacağı Yeni İçerikleri Açıkladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz