Okuma Süresi
1 dakika

Canon, 2021 iF Tasarım Ödülleri’nde 9 farklı ürün tasarımı ile ödülleri almayı başardı. 2021 iF Tasarım Ödülleri’nde Canon’un  PowerShot ZOOM telefoto tipi fotoğraf makinesi, ürün kategorisindeki en büyük ödül olan iF Altın Ürün Tasarım Ödülü 2021’in sahibi oldu. 

Görüntüleme teknolojileri alanında faaliyetlerine devam eden Canon, dokuz farklı ürününün tasarımıyla 2021 iF Tasarım Ödülleri’ne layık görüldü. Canon’un PowerShot ZOOM telefoto tipi fotoğraf makinesi, ürün kategorisindeki en büyük ödül olan iF Altın Ürün Tasarım Ödülü 2021’i kazandı.

1953 yılında kurulan iF Design Awards, her yıl dünyanın her yerinden seçilen olağanüstü endüstriyel tasarımlarla, tasarım alanında uluslararası çapta en prestijli ödüllerden biri kabul ediliyor. Bu yıl, uluslararası çapta faal tasarım uzmanlarını içeren jüri heyeti, yedi kategori altında 52 ülke ve bölgeden gelen 10.000’den fazla adayı ürün, ambalajlama, iletişim, iç mimari, profesyonel konsept, servis tasarımı ve mimariden oluşan yedi farklı disiplin kapsamında değerlendirdi.

27 yıldır kesintisiz bir şekilde iF Tasarım Ödülleri’ne layık görülen Canon’un bu yıl dokuz ürün tasarımı 2021 iF Tasarım Ödülleri’nde ödüllendirildi. Özellikle Canon’un PowerShot ZOOM telefoto tipi fotoğraf makinesi, ürün kategorisinin en büyük ödülü olan iF Altın Ürün Tasarım Ödülü 2021’e layık görüldü. Ayrıca EOS-1D X Mark III, EOS R5, RF800mm F11 IS STM, PIXMA TR150, 10×20 IS ve 8×20 IS Görüntü Sabitlemeli Dürbünleri ve EOS C500 Mark II ve EOS C300 Mark III dijital sinema fotoğraf makineleri tasarım ödülü kazandı. Şirketin tasarımda mükemmellik ödülünü almasından güç alan Canon, en üst düzeyde performansı ve tasarımı bir araya getiren ürünler sunma çalışmalarını sürdürecek.

İlginizi Çekebilir:

Canon, Avuç İçi Büyüklüğündeki ‘PowerShot Zoom’ Fotoğraf Makinesi Modelini Tanıttı 

Canon, Uydudan Dünyanın Farklı Yerlerinin Temsili Fotoğraflarının Çekilebildiği İnteraktif Bir Site Yayınladı 

Canon, Yayıncıların 4K İhtiyacına Yönelik Geliştirilen Yeni Lensi “CJ17ex6.2B”yi Tanıttı! 

GOPRO’DAN DAHA İYİ VLOG KAMERASI – DJI OSMO ACTION DETAYLI İNCELEME:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz