eFootball PES 2021 LITE, PlayStation 4, Xbox One ve PC için ücretsiz bir şekilde yayınlandı. Oyunseverler eFootball PES 2021’in LITE sürümünü platformların uygulama marketlerinden erişebilir. 

Japonya merkezli bir video oyunu ve eğlence şirketi KONAMI, eFootball 2021 LITE’ı ücretsiz bir şekilde oyunseverlerin beğenisine sundu. Şirket, 2020 senesinde çıkarmadığı eFootball PES 2021’in ücretsiz ve daha sade bir sürümünü yayınladı. KONAMI, eFootball PES 2021 LITE olarak adlandırdığı oyununu hem konsol hem de PC için yayınladı. 

eFootball PES 2021 LITE’ın bünyesinde bulunan “myclub” oyun modu oldukça ilgi çekiyor. Oyunseverler eFootball PES 2021 LITE’ın myclub modu sayesinde kendi takımını kurabiliyor ve oyuncu yetiştirebiliyor. Bunun yanı sıra oyuncuların verileri eFootball PES 2021’e de aktarılabilecek. KONAMI’nin eFootball PES’in en çok sevilen modlarından olan oyunun ücretsiz olarak yayınlanması, pek çok futbolseveri eFootball PES 2021 LITE’a çekecek gibi görünüyor.

Japonya merkezli şirket KONAMI, eFootball PES 2021 LITE ile alakalı bazı açıklamalarda bulundu. KONAMI, eFootball PES 2021 LITE’ın myclub oyun modunun yanı sıra çevrimdışı karşılaşma yapma, antrenman ve yerel karşılaşma gibi özelliklerde sunuyor. Oyunseverler ayrıca, Matchday ve çevrimiçi turnuvalara da katılabiliyor. Bunların yanı sıra ise, oyunseverler pek çok stadyumda eFootball PES 2021 LITE’ı aktif olarak kullanabilecek.

Ücretsiz olarak yayınlanarak pek çok futbolseveri sevindiren eFootball PES 2021 LITE, bir nevi çapraz platform desteğine sahip olmasıyla da öne çıkıyor. Yani kullanıcılar çevrim içi bir karşılaşmaya dahil olmak istediğinde, rakip rastgele bulunuyor. Bu durum eFootball PES 2021 LITE’ı oynarken, oyunun tam sürümüne sahip bir oyuncuyla eşleşebilme imkanı sunuyor. Bunun dışında oyuna bir arkadaşıyla girmek isteyen kişiler için ise belirli kısıtlamalar kalkacak. 

eFootball PES 2021 LITE‘ı indirmek için yapılması gerekenler

KONAMI’nin ücretsiz olarak sunduğu eFootball PES 2021 LITE’a sahip olmak istemek isteyenler cihazları için uygun olan uygulama mağazasına gitmeli. Oyunu PC’ye indirmek için Steam’e buraya tıklayarak; PlayStation Store’a indirmek için buraya ve son olarak Microsoft Store’a (Xbox One) indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir:

Futbol Oyunları, Ağustos Ayında İlk Kez Türkiye’de En Çok Oynanan İlk 10 Oyun Arasına Giremedi 

En İyi Mobil Futbol Oyunu Hangisi? En İyi 5 Mobil Futbol Oyunu (2020)

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz