Exxen Abone

Yeni dijital yayın platformu Exxen, çıkış yaptığı ilk 3 günde 500 bin abone sayısına ulaştı. 1 Ocak günü yayın hayatına başlayan platformun abone sayısına ilişkin açıklamayı, Acun Ilıcalı resmi Instagram hesabı üzerinden yaptı.  

Yeni dijital yayın platformu Exxen, çıkış yaptığı ilk 3 günde 500 bin abone sayısına ulaştı. 1 Ocak günü yayın hayatına başlayan platformun abone sayısına ilişkin ilk açıklamayı, Acun Ilıcalı resmi Instagram hesabı üzerinden yaptı. Ilıcalı, söz konusu paylaşımda3 günde 500 bin üyeyi geçtik. Bize inanan izleyicilerimize çok çok teşekkürler… Çok emek verdik, karşılığını böyle almaktan daha güzel bir şey yok. İyi ki varsınız…” ifadelerine yer verdi.  

Diğer yandan; ‘Exxen’, duyurulduğu ilk günden bu yana özellikle sosyal medyada geniş yankı uyandırmıştı. Acun Ilıcalı; platformun Aleyna Tilki, Cemal Can Canseven, Feyyaz Yiğit, Orkun Işıtmak, Enes Batur, Hasan Can Kaya, Tolga Çevik, Enis Arıkan ve Zeynep Bastık gibi ünlü isimlerin de içerisinde olduğu birçok projeye ev sahipliği yapacağını açıklamıştı. Projelerin birer birer açıklanması sonrası, platformla ilgili en çok merak edilen konulardan biri de abonelik ücreti olmuştu. Acun Ilıcalı, yine Instagram üzerinden yaptığı bir paylaşım ile abonelik ücretinin 9.90 TL olduğunu duyurmuştu. Söz konusu rakamın, reklamlı abonelik ücreti olması ve reklamsız abonelik için 19.90 TL ödenmesi gerektiğinin açıklanması ise ‘Exxen’i eleştiri oklarının hedefi haline getirmişti.  

Exxen’ platformunda ilk 7 gün ücretsiz deneme süresi bulunuyor 

Exxen Deneme Süresi

Bununla birlikte;Exxen platformunun, ilk 7 gün ücretsiz deneme süresi verdiği de biliniyordu. Dolayısıyla söz konusu rakamın, henüz gerçek abone sayısını yansıtmadığı dile getirildi. Şirketin uluslararası pazardaki en büyük rakiplerinden biri olan Netflix’in ise Türkiye’de 1.5 milyondan fazla abonesi bulunuyordu. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız.

Exxen dijital yayın platformunun abonelik ücreti belli oldu

Exxen’in Abonelik Ücreti Belli Oldu: Aylık 9.90 TL

Feyyaz Yiğit, Yeni Projesi İçin ‘Exxen’ ile Anlaşma Yaptı 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz