HUAWEI, yenilenen MateBook D15 R5’i kullanıcıların beğenisine sunuyor. Yenilenen teknolojisiyle kullanıcı deneyimini daha üst seviyeye taşımayı hedefleyen HUAWEI MateBook D15 R5; hafif donanımı, FullView ekran özellikleri, güçlü performansı ve sağlam donanımıyla karşımıza çıkıyor.

Multi-Screen Collaboration desteği başta olmak üzere, bir dizi yeni özellikle gücüne güç katan HUAWEI MateBook D15 R5, oyun ve multimedyadan okul ve iş ihtiyaçlarına kadar, birçok ihtiyacı etkin şekilde karşılıyor.

Daha Kolay ve Akıllı Bağlantı Özelliği

HUAWEI MateBook D15 R5, yenilenen HUAWEI Share özellikleriyle birlikte bağlantı özelliklerini de geliştirdi. Bu yeni özellikler sayesinde, HUAWEI MateBook ve akıllı telefonlarla daha kolay iletişim kuran arayüz, sürükle bırak özelliğiyle beraber akıllı telefona kaydedilmiş içeriği doğrudan dizüstü bilgisayarda görüntülemeyi de sağlıyor.

Dizüstü bilgisayara bağlı çevre birimlerinin akıllı telefonlarda gezinti için de kullanılabildiği Multi-Screen Collaboration, cihazlar arası geçiş yapmaksızın mobil uygulamalara sorunsuz erişim imkanı sunuyor. MateBook D15 R5 ayrıca 2 adet USB 2.0 tip A, 1 adet USB 3.0 tip A ve 1 adet USB-C bağlantı noktası ile 1 adet HDMI ve ses giriş-çıkış jakı ile bağlantı özelliklerini çok daha geniş bir yelpazeye taşıyor.

HUAWEI FullView Gerçekçi Ekran Deneyimi

HUAWEI, yenilikçi FullView ekran teknolojisini ultra ince çerçeve tasarımıyla entegre ederek, akıllı telefon teknolojisindeki tecrübe ve uzmanlığını bu kategoride de ortaya koyuyor. 5,3 mm ultra ince çerçevesiyle MateBook D15 R5’in, yüzde 87’lik ekran/gövde oranı bulunuyor. Parlama önleyici 16:9 IPS paneliyle de dikkat çeken dizüstü bilgisayar, Full HD 1920 × 1080 çözünürlük ve 178 dereceye kadar gövde açıklığı sunuyor.

Güç Dengeli Performans

HUAWEI MateBook D15 R5, gücünü AMD Ryzen 5 5500U işlemciden alıyor. Ayrıca HUAWEI Shark Fin Fan 2.0, gelişmiş soğutma sisteminin yeni sürümü ile cihazın soğutma ve güç verimliliği artırılıyor. 8 GB çift kanallı DDR4 belleğe sahip HUAWEI MateBook D15 R5, yüksek hızlı PCIe arabirimi ile hız konusunda önemli bir avantaj kazanıyor. 512 GB SSD, ek depolama alanı ihtiyacı olan kullanıcılar için gerekli kapasiteyi sunuyor.

Her Boyutta Üstün Pil Ömrü

HUAWEI MateBook D15 R5, 357,8 × 229,9 × 16,9 mm boyutlarında. 42 WH güçlü piliyle, 9,5 saate kadar kesintisiz 1080p video izlemeyi mümkün kılıyor. HUAWEI MateBook D15 R5, bilgisayarı 30 dakikada yüzde 53 oranında şarj edebilen 65W USB-C şarj cihazı ile geliyor. Aynı zamanda cihazda, ısı dengesini korumak amacıyla, ısı miktarı belli bir eşiği geçtiğinde şarj işlemini otomatik olarak durduran aşırı ısınma koruması bulunuyor.

Sağlık ve Güvenlik Bir Arada

HUAWEI MateBook D15 R5’in güç düğmesi diğer tüm HUAWEI dizüstü bilgisayarlarda olduğu gibi yerleşik bir parmak izi okuyucusuna sahip. Böylece kullanıcılar tek bir dokunuşla  güvenli bir şekilde oturum açabiliyor, şifre ezberleme derdinden kurtularak başkasının bilgisayarlarını açamayacağından emin olabiliyor.

Klavyede gizlenmiş gömme kamera ile kullanıcı İstediğinde bir kez basarak kamerayı ortaya çıkarabiliyor. Olası uzaktan erişim ve güvenlik ihlallerini önlemek için tekrar kamerayı kapatmak yeterli oluyor. Kötü niyetli bir kişi bilgisayara sızsa bile fiziksel olarak gizlenmiş kameradan hiçbir görüntü alamıyor.

HUAWEI MateBook D15 R5’in sınırsız dünyasında daha uzun süre zaman geçirilmesini sağlayan TÜV Rheinland sertifikalı ekran, kullanıcıların izleme keyfini ve uzun vadeli görsel sağlığını korumak için gözü rahatsız eden mavi ışığı önemli ölçüde azaltıyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz