HUAWEI, arama motoru Petal Search için geliştirdiği ‘Yakınlarda’ özelliğini tanıttı. 2020’nin Mayıs ayında kullanıcı hizmetine sunulan Petal Search, Yakınlarda özelliği ile hem markalar hem de kullanıcılar için yarar sağlayacak. 

Dünya çapında 170’ten fazla ülkede ve bölgede, 50’den fazla dilde sunduğu zengin içerikleri ile kullanıcılarına benzersiz bir arama motoru deneyimi sunan Petal Search’ü daha yakından tanıtmak amacıyla düzenlenen webinara, kendi sektöründe önemli markalar katıldı.

Markalar için önemli

Moderatörlüğünü HUAWEI Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ekosistem İş Geliştirme Müdürü Kaan Arlı’nın yaptığı ve Petal Search “Yakınlarda” özelliğinin anlatıldığı webinarda, Petal Search’ün özellikle markaların ihtiyaçlarına uygun özellikleri ve bunların markalara daha fazla nasıl fayda sağlayabileceği konuları üzerinde duruldu. Ayrıca, webinar boyunca Petal Search’ün hem global hem de lokal pazardaki genel performansı ve beklentileri, Türkiye’de yer alan AR-GE merkezinin bu projeye dair gerçekleştirdiği lokal pazarlama ve iş geliştirmeye yönelik aldığı aksiyonları, Petal Search’ün başta “Yakınlarda” özelliği olmak üzere, alışveriş ve seyahat gide diğer önemli kategorilerine dair genel bilgiler ve iş birliği yapmak isteyen markaların sürece nasıl dahil olabileceği gibi birçok konu ele alındı.

Kullanıcılar yakın oldukları yerleri ve etrafında olanları görebilecek

Petal Search “Yakınlarda” özelliği ile kullanıcılar, yakın oldukları yerleri ve etraflarında neler olduğunu görebiliyorlar. Buna ek olarak, etrafta bulunan kafe, restoran, spor salonu, giyim mağazası ve buna benzer birçok yerel işletme yine kullanıcılar tarafından ulaşılabiliyor. Bununla birlikte bu özellik, kullanıcılara faydalı olabilecek önerileri görmelerini ve ihtiyaç duydukları yerlere kolayca ulaşabilmelerini sağlıyor. Petal Search kullanıcıları “Yakınlarında” sekmesi ile de yaşadıkları yerdeki restoranları görüntüleyebilir, market fiyatlarına göz atılabilir, uygun kiralık evlerin harita üzerinden uzaklığına bakabilirler.

Petal Search’le ilgili daha detaylı bilgi almak ya da arama motorunu hemen denemek için buraya tıklayabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir:

Huawei HarmonyOS İşletim Sistemi 4 Milyondan Fazla Geliştiriciye Ulaştı!

HarmonyOS ve 120 Hz Ekranla Gelen Huawei MatePad 11 Türkiye ’de Ön Siparişe Açıldı

Cilt sıcaklığı ölçen akıllı saat: Huawei Watch 3 Pro inceleme:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz