iPhone 12 Pacific Blue Rengi
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Loup Ventures”, ‘iPhone 12’ serisi kapsamında piyasaya sürülen ‘iPhone 12 Pro’ ve ‘iPhone 12 Pro Max’ siparişlerini derleyerek seride en çok tercih edilen rengi açıkladı. Aktarılan detaylara göre; ‘iPhone 12’ serisinin şu ana kadar en çok satan ve en çok beğeni toplayan rengi, ‘Pacific Blue (Pasifik Mavisi)’ oldu.  

Teknoloji devi Apple, kısa bir süre önce online olarak gerçekleştirdiği ‘Hi Speed’ etkinliğinde merakla beklenen ‘iPhone 12’ serisini tanıttı. Seride yer alan ‘iPhone 12 Mini’, ‘iPhone 12’, ‘iPhone 12 Pro’ ve ‘iPhone 12 Pro Max’ modelleri, özellikle sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Tanıtımdan kısa bir süre sonra ‘iPhone 12 Pro’ ve ‘iPhone 12 Pro Max’ modelleri, seçili ülkelerde siparişe açıldı. Her iki model de ‘Gümüş’, ‘Grafit’, ‘Altın’ ve ‘Pasifik Mavisi’ renk seçenekleriyle tüketici beğenisine sunuldu.  

Teslim tarihlerinin de seçilen modelin rengi, depolama alanı ve operatöre göre değişiklik göstereceği ifade edildi. iPhone 12 Mini’ ve ‘iPhone 12’nin sipariş tarihi ise yine seçili ülkelerde 13 Kasım olarak belirlendi. Yaşanan gelişmeler sonrası “Loup Ventures”, ‘iPhone 12’ serisi kapsamında piyasaya sürülen ‘iPhone 12 Pro’ ve ‘iPhone 12 Pro Max’ modellerinin siparişlerini derledi. Böylece serinin, en çok beğeni toplayan ve tercih edilen rengi tespit edildi. Aktarılan detaylara göre; ‘iPhone 12’ serisinin şu ana kadar en çok satan rengi, ‘Pacific Blue (Pasifik Mavisi)’ oldu.  

‘iPhone 12 Pro’ ve ‘iPhone 12 Pro Max’ta, en çok 128 GB dahili depolama alanı olan versiyon tercih edildi

iPhone 12 Depolama Alanı

Diğer yandan, ‘iPhone 12 Pro’ ve ‘iPhone 12 Pro Max’ta en çok tercih edilen dahili depolama alanı seçeneği de tespit edildi. Paylaşılan bilgilere göre; 128 GB’lık versiyon, her iki modelde de en çok tercih edilen dahili depolama alanı seçeneği oldu.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Apple Türkiye Satışları Durdurdu! iPhone 12 mi Geliyor?

‘iPhone 12’ Serisi, Bazı Ülkelerde Mağazalara Ulaştı 

Huawei CEO’su, ‘Mate 40’ ve ‘iPhone 12’ Arasında Karşılaştırma Yaptı 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz