LG’nin giriş seviyesi cep telefonu, LG K40s ‘i inceledik

0
1008

LG’nin giriş seviyesine yönelik çıkardığı cep telefonu LG K40s, askeri dayanıklılık sertifikasına sahip olmasıyla dikkat çekiyor. LG K40s modelini sizin için inceledik. 

LG, son zamanda ülkemizde popülerliğini kaybeden bir marka olsa bile, ülkemizde telefon satışına devam ediyor. K40s, LG’nin giriş seviyesinde olan cep telefonlarından biri. Teknik özelliklerinin giriş seviyesi bir cep telefonuna uygun olmasıyla birlikte, askeri dayanıklılık sertifikası ve 3D surround ses özelliğine sahip olması ile dikkat çekiyor. 

LG K40s teknik özellikler 

LG K40s teknik özellikler 

K40s, MediaTek MT6762 işlemcisinden gücünü alıyor. Bu işlemciye 2 GB’lık bir bellek ve 32 GB’lık bir depolama alanı eşlik etmekte. Giriş seviyesi bir cep telefonundan beklendik bir depolama alanına sahip olan K40s, aynı zamanda 2 TB’a kadar hafıza kartı desteğine sahip. Performansı hakkında olan kullanıcı deneyimlerimiz videoda. 

Kamera noktasında ise K40s’in arka tarafında 13 MP’lik bir ana kamera ve 5 MP’lik geniş açı kamera bulunmakta. Ön kamerası ise 13 MP büyüklüğünde. K40s’in kameraları AI (Yapay Zeka) desteğinin yanı sıra, Google Lens ve QLens özelliklerine de sahip. Bu model ön ve arka kameraları ile FullHD videolar çekebiliyor. 

3500 mAh’lik bir bataryaya sahip olan LG K40s’in ağırlığı ise 173 gram. Aynı zamanda telefon, askeri dayanıklılık sertifikasına sahip olmasına rağmen, 8.6 mm kalınlığında.  

LG K40s hakkında tüm detaylar, kullanıcı deneyimleri ve örnek fotoğraf görselleri inceleme videomuzda.

LG, askeri dayanıklılık testinden geçmiş 3 yeni telefonunu tanıttı

108 MP KAMERALI XIAOMI ”MI NOTE 10”u İNCELEDİK!