game of thrones beyond the wall ön sipariş

Game of Thrones, 8 sezonun ardından geçen sene 2019 yılında final yapmıştı. Tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan Game of Thrones ekranlara veda etmesine rağmen GoT ile ilgili ürünler yayınlanmaya devam ediyor. Önemli bir hayran kitlesi bulunan dizinin oyunu için HBO, GAEA ve Behavior Interactive’in geçen yıl duyurusunu yapmıştı. Şimdi ise Game of Thrones Beyond the Wall isimli oyunun çıkış tarihini açıklandı.

Game of Thrones sekiz sezon süren dizi tarihi serüveninde, dünya dizi tarihine damga vurarak geçen sene Mayıs ayında final yaptı. Dünya çapında çok fazla seveni bulunan dizi için, yeni yapımların geleceği haberleri de GoT severleri memnun etmişti. Game of Thrones’un final yapmasının ardından HBO, GAEA ve Behavior Interactive, yeni bir mobil oyun çıkaracaklarını açıklamıştı. Şimdi ise bahsedilen oyun, Game of Thrones Beyond the Wall ön sipariş açıldı. 

Geçen sene yapılan mobil oyun duyurusunun ardından dizinin sevenleri Game of Thrones’un finalinden hemen sonra oyunun çıkacağını düşünmüştü. Hatta belli bir kesim diziye olan ilginin azalmaması adına yeni oyunun yayınlanacağını dile getirmişti. Ancak söylenilenlerin ikisi de olmadı ve oyunun yayınlanma süreci tahmin edilenden çok daha uzun sürdü.

HBO, GAEA ve Behaviour Interactive tarafından geliştirilen oyun aslında geçen sene Eylül ayında iOS için ön siparişe sunulmuştu. Ancak kısa süre ön siparişte kalan oyun daha sonra App Store’dan kaldırılmıştı. Oyun geliştiricileri şimdi ise Game of Thrones Beyond of Wall’un yayın tarihini açıkladı. 

Oyun geliştiricilerinin açıkladığı tarihe göre, Game of Thrones Beyond of Wall 26 Mart’ta mobil oyun kullanıcılarına sunulacak. Ancak belirtilen tarih iOS kullanıcıları için geçerli. Android kullanıcıları için ise oyun 3 Nisan 2020 tarihinde yayınlanacak. 

Game of Thrones Beyond the Wall, hem iOS hem Android ekosistemi için ön siparişe sunuldu. Oyun geliştiricileri, oyuna ön kayıt yaptıranlara oyun için ödüllerin verileceğini açıkladı. Game of Thrones Beyond the Wall, ilk olarak Eylül ayında ön siparişe çıktığında 1 milyon insan kaydolmuştu. Hem iOS hem de Android için açılan yeni Game of Thrones Beyond the Wall ön sipariş çok daha fazla etkileşim alacak gibi görünüyor.

Game of Thrones Beyond of Wall’un fragmanı da yayınlandı. Oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak, ön kayıt yaptırmak isteyenler ve ön kayıt aşamasında kullanıcılara sunulacak hediyeler hakkındaki bilgilere iOS kullanıcıları buradan, Android kullanıcıları ise buradan ulaşabilir.

Game of Thrones Beyond the Wall’un fragmanı:

APPLE KULLANICILARINA 25 DOLAR ÖDEYECEK – DigiToll #5

Game of Thrones’un yeni dizisinin yayın tarihi belli oldu