Büyük Elli Kullanıcılar İçin Mouse

Logitech, büyük elli kullanıcılar için tasarlanmış tam boyutlu kablosuz mouse modelini kullanıcı beğenisine sunduğunu duyurdu. 18 ay pil ömrü sunan mouse, 119 liralık bir fiyat etiketiyle raflardaki yerini aldı.  

İsviçreli teknoloji devi Logitech, büyük elli kullanıcılar için tasarlanmış ‘Logitech M190/191’ isimli tam boyutlu kablosuz mouse modelini tüketici beğenisine sunduğunu duyurdu. Mouse’un, kıvrımlı bir şekle ve gecikmesiz bağlantıya sahip olduğu ifade edildi. Şirket; uygun fiyatlı ve hassas bir imleç kontrolüne sahip olduğunu belirttiği modelin, doğru satır kaydırma özelliği vadettiğine işaret etti.  

Aktarılan detaylara göre; yeni ‘M190/191’, 10 metre mesafeye kadar güçlü, istikrarlı kablosuz bağlantı özelliği ile neredeyse hiç gecikme veya kesinti olmadan güvenle çalışabilmeyi destekliyor. Tam boyutlu ve iki elle kullanıma uygun tasarıma sahip cihaz, hem sağ hem de sol el kullananlar için uzun saatler boyunca rahatça çalışmayı sağlıyor. Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük, konuya ilişkin açıklamasında Logitech M190/191 Mouse, Logitech’in üstün kalitesini uygun fiyata sunan, kablosuz teknolojiyi ve konforu bir arada yaşatmayı hedefleyen özel bir ürün. Farklı renk seçeneklerine sahip M190/191’in, Logitech olarak bizim kullanıcılarımızla en çok buluşmayı amaçladığımız gözde ürünlerden biri olduğunu söyleyebilirim” ifadelerine yer veriyor. 

Logitech M190/191, kullanımda olmadığında otomatik olarak güç tasarrufu moduna geçiyor

Logitech M190/191

Diğer yandan; Logitech M190/191 Tam Boyutlu Kablosuz Mouse’un kıvrımlı yüzeyi, parmakları uygun şekilde desteklerken, avuç içi desteği ile de işte veya evde gün boyu rahatlık sağlıyor. 18 ay pil ömrü sunan mouse, kullanımda olmadığında otomatik olarak güç tasarrufu moduna geçiyor. Ürün, 119 liralık bir fiyat etiketiyle raflardaki yerini alıyor.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Logitech Ürünlerinin Çevresel Etkilerini Açıklayan İlk Teknoloji Şirketi Oldu

Logitech Satışları Evden Çalışma ile Arttı

Logitech, Evden Çalışma ekosistemi ile gelecek trendlerini değerlendirdi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz