Netflix, Felicity Jones ve George Clooney’nin başrolünde yer aldığı The Midnight Sky filminin ilk resmi fragmanı yayınladı. George Clooney’nin aynı zamanda yönetmen koltuğunda oturduğu Netflix’in yeni filmi 23 Aralık’ta izleyici beğenisine sunulacak.

Çevrim içi dizi ve film akış hizmeti sunan Netflix, yeni filmi The Midnight Sky’ın ilk fragmanını yayınladı. Yönetmen koltuğunda Confessions of a Dangerous Mind, The Ides of March ve Good Night, and Good Luck. gibi yapımlarla tanınan George Clooney’nin aynı zamanda başrole hayat vereceği film duyurulduğu ilk dönemlerde Good Morning, Midnight ismiyle anılmıştı. Daha sonra ismi değişen Netflix filminin, kesin tarihi de fragmanla duyurulmuş oldu. Buna göre Netflix, The Midnight Sky filmini 23 Aralık’ta izleyicisine sunacak.

The Midnight Sky konusu

Lily Brooks-Dalton’ın kaleminden çıkan Good Morning, Midnight romanında uyarlanan Netflix’in yeni filmi, kıyamet sonrası bir dünyayı izleyiciye sunuyor. Kuzey Kutbu’nda çalışmalarını sürdüren yalnız bir bilim insanı olan Augustine ile Aether uzay aracında bulunan bir astronotun hikayesini izleyeceğimiz filmde ikilinin buluştuğu anları göreceğiz. George Clooney’in hayat vereceği Augustine’in çok geç olmadan uzaydaki astronotlarda iletişim kuracağı ve  astronotların esrarengiz bir felaketin tehdit ettiği Dünya’ya geri dönmesini engellemeye çalışması yine filmde yer alan sahneler arasında bulunacak. 

The Midnight Sky’ın oyuncu kadrosunda ise,  George Clooney’ye The Theory of Everything ile Oscar adaylığı kazanan Felicity Jones başrolde olacak. The Revenant’ı kaleme alan Mark L. Smith’in yazdığı senaryoda ayrıca, Kyle Chandler, David Oyelowo, Demián Bichir, Sophie Rundle, Ethan Peck ve Tiffany Boone gibi isimler de yer alacak.

Netflix ‘in y23 Aralık’ta izleyici beğenisine sunacağı The Midnight Sky ’ın fragmanı:

Pandemi sebebiyle sonbahar ve kış aylarında vizyona girecek filmlerin ertelenmesi sebebiyle The Midnight Sky ile birlikte Netflix’te yayınlanacak filmlerin şanslarının artacağı tahmin ediliyor. 

İlginizi Çekebilir:

Netflix Türkiye’deki Yeni 10 Projesini Açıkladı

Netflix’in Yeni Sherlock Holmes Projesinin İlk Detayları Ortaya Çıktı

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz