Pazar, Ekim 24, 2021
Ana SayfaListeNetflix’te İzleyebileceğiniz Bağımsız Filmler

Netflix’te İzleyebileceğiniz Bağımsız Filmler

Netflix’in yoğun içerik akışında ne izleyeceğiniz konusunda kararsızlık yaşıyorsanız ve bağımsız filmler tutkunuysanız sizin için derlediğimiz listemize göz atabilirsiniz. İşte; ‘Netflix’te izleyebileceğiniz bağımsız filmler’. ‘Netflix bağımsız filmler’. ‘Netflix bağımsız film önerileri’. ‘En iyi Netflix bağımsız filmler’. ‘Bağımsız filmler’. 

Netflix her kategoride ve türde içerik ağını genişletmeye devam ediyor. Fakat onca film arasından en iyilerinin hangileri olduğu konusunda çelişkiye düşülebiliyor. Biz de Netflix’in kategorilerine göre en iyi film ve dizilerini haberlerimizde listelemeye devam ediyoruz. Bu haberimizde de en iyi Netflix bağımsız filmlerine yer verdik. İşte; ‘Netflix’te  izleyebileceğiniz bağımsız filmler’. ‘Netflix bağımsız filmler’. ‘Netflix bağımsız film önerileri’. ‘En iyi Netflix bağımsız filmler’. ‘Bağımsız filmler’. 

Netflix’te İzleyebileceğiniz Bağımsız Filmler 

En İyi Netflix Bağımsız Filmler 

Netflix’te izleyebileceğiniz bağımsız filmler’. ‘Netflix bağımsız filmler’. ‘Netflix bağımsız film önerileri’. ‘En iyi Netflix bağımsız filmler’. ‘Bağımsız filmler’. 

En İyi Netflix Bağımsız Filmler 
  • Malcolm ve Marie 
  • Kemiklerine Kadar 
  • A Sun 
  • Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum 
  • İyi Adamlar 
  • Roma 
  • 18 Hediye 
  • İstanbul Kırmızısı 
  • Gişe Memuru 
  • Daha 
Malcolm ve Marie 

En İyi Netflix Bağımsız Filmler 

Netflix’te izleyebileceğiniz bağımsız filmler arasında yer alan ‘Malcolm ve Marie’ aynı zamanda drama türünde karşımıza çıkıyor. Zendaya ve John David Washington’ın başrollerini paylaştığı film, bir çiftin ilişkisine odaklanıyor. Son filminin galasından dönen yönetmen Malcolm ile kız arkadaşı Marie’nin arasında bir tartışma yaşanıyor. Malcolm bu galadan oldukça keyifli bir şekilde evine dönerken Marie hayal kırıklığı yaşamıştır. Böylece aralarında başlayan tartışma ilişkilerine kadar varacaktır.  

Kemiklerine Kadar 

En İyi Netflix Bağımsız Filmler 

En iyi Netflix bağımsız filmler arasında olan ‘Kemiklerine Kadar’ halk arasında yeme bozukluğu olarak bilinen Anoreksiya hastalığını da tüm gerçekliğiyle gözler önüne seriyor. Dolayısıyla öğretici bir niteliği de olan filmin başrollerinde ise dünya çapında sevilen oyuncu Keanu Reeves ile Lilly Collins yer alıyor. Film, Anoreksiya Nevroza hastası olan 20 yaşındaki Ellen’ın sıra dışı bir doktorun yönetimindeki grup evinde tedavi görmeye başlamasını ve bu süreçte kendini keşfetmesini konu alıyor.  

A Sun 

En İyi Netflix Bağımsız Filmler 

Netflix’te izleyebileceğiniz bağımsız filmler listesinde bulunan aynı zamanda sanat filmi kategorisinde olan ‘A Sun’ bir ailenin hem küçük oğullarının cezaevine girmesiyle hem de yaşanan çok daha büyük bir felaketin sonuçlarıyla boğuşmasını konu alıyor.  

Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum 

En İyi Netflix Bağımsız Filmler 

Sosyal medyada sinemaya dair hesapları yakından takip ediyorsanız son zamanlarda ‘Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum’ adlı bu filmle çok sık karşılaştığınızı fark edeceksiniz. Hakkında çok konuşulan ve detaylı incelenen filmler arasında yer alan Her Şeyi Bitirmek İstiyorum Netflix’in hem en iyi bağımsız filmleri hem de sanat filmleri kategorisinde listemizde yer alıyor. Film ise, yeni sevgilisine dair bazı şüpheler içinde olan bir kadının, ücra bir çiftlikte yaşayan anne ve babasıyla tanışmak için sevgilisiyle yola çıkmasını konu alıyor. Filmin ilerleyen dakikalarında ise hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını öğreniyorsunuz.  

İyi Adamlar 

En İyi Netflix Bağımsız Filmler 

Russell Crowe ve Ryan Gosling gibi iki efsane oyuncuyu bir araya getiren ‘İyi Adamlar’ herkesin izlemesi gereken en iyi Netflix bağımsız filmleri arasında. Film 1970’lerde Los Angeles’da bir porno yıldızının ölü bulunmasının ardından iki tuhaf dedektifin bu esrarengiz vakayı çözmesini konu alıyor.  

Roma
En İyi Netflix Bağımsız Filmler  

Oscarlı yönetmen Alfonso Cuaron’un filmi olan ve Netflix’te izleyebileceğiniz bağımsız filmler arasında yer alan ‘Roma’ aynı zamanda hem beğenileri hem de ödülleri toplayan yapımlardan. Film, Meksiko’nun 1970’lerdeki siyasi kargaşa ortamında bir evde hizmetçi olarak çalışan kadının hayatına odaklanıyor.

18 Hediye 

En İyi Netflix Bağımsız Filmler 

Drama türünde ve bağımsız kategoride listemize giren ‘18 Hediye’ İtalyan yapımıdır. Film, ölümcül bir kansere yakalanan hamile bir kadının, henüz doğmamış kızına her sene doğum gününde bir tane açması için 18 duygusal hediye bırakmasını konu almaktadır.  

İstanbul Kırmızısı 

En İyi Netflix Bağımsız Filmler 

Netflix bağımsız film önerileri listemizde bu kez yerli bir filme yer veriyoruz. Yönetmenliğini Ferzan Özpetek’in yaptığı ‘İstanbul Kırmızısı’ Tuba Büyüküstün, Halit Ergenç, Nejat İşler, Mehmet Günsür, Serra Yılmaz, Zerrin Tekindor gibi Türkiye’nin önemli oyuncularını kadrosunda taşıyor. Aynı zamanda kitaplardan uyarlanan filmler kategorisinde bulunan film, yazarlık ve editörlük yapan bir gurbetçinin İstanbul’a dönmesinin ardından yönetmen arkadaşının ortadan kaybolmasını ve bu kayboluşla birlikte kendini karmaşık bir ilişkinin içinde bulmasını konu alıyor.  

Gişe Memuru 

En İyi Netflix Bağımsız Filmler 

Kelebekler filmiyle son iki senedir adını sıkça duyduğumuz Tolga Karaçelik’in bağımsız yapımlarından biri olan ‘Gişe Memuru’ en iyi Netflix bağımsız filmleri arasında listemizde bulunuyor. Serkan Ercan, Zafer Diper, Nergis Öztürk, Büşra Pekin, Nadir Sarıbacak, Sermet Yeşil olmak üzere sağlam bir oyuncu kadrosuna sahip olan film, bir gişe memurunun ücra bir yere tayini çıkmasıyla birlikte altüst olan hayatını, burada ilginç yabancılarla tanışmasını ve yeni bir özelliğini keşfetmesini gözler önüne seriyor.  

Daha 

En İyi Netflix Bağımsız Filmler 

Netflix’te izleyebileceğiniz bağımsız filmler listemizi yönetmenliğini Onur Saylak’ın yaptığı ‘Daha’ filmiyle sonlandırıyoruz. Kadrosunda birbirinden değerli oyuncuları gördüğümüz film, Hakan Günday’ın romanından uyarlanmıştır. Filmde, bir sahil kasabasında yaşayan gencin mülteci krizinin ortasında bazı sert gerçeklerle yüzleşmesini izliyoruz.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir: 

Rick and Morty Beşinci Sezon Yayın Tarihi Açıklandı: İlk Fragman Geldi!

New York’ta Covid-19 Aşı Pasaportu Uygulaması Başladı

Türkiye’de En Çok Oynanan Mobil Oyunlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR