En Tuhaf Mobil Uygulamalar

Uygulama mağazalarında oldukça ilginç mobil uygulamalarla karşılaşmak mümkün. Biz de Tekno Safari editörleri olarak bu uygulamalardan birkaçını listeledik. Haberimizde yer verdiğimiz uygulamaları kullanarak arkadaşlarınızla hem eğlenceli vakit geçirebilir hem de merakınızı giderebilirsiniz. İşte;  ‘Öğrendiğinizde şaşıracağınız ilginç mobil uygulamalar’. ‘En tuhaf mobil uygulamalar’. ‘İlginç uygulamalar’. Detaylar haberimizde…

10 ilginç mobil uygulamaya yer verdiğimiz haberimizde, bu uygulamaların içeriğinden de kısaca bahsettik. İşte; ‘Öğrendiğinizde şaşıracağınız ilginç mobil uygulamalar’. ‘En tuhaf mobil uygulamalar’. ‘İlginç uygulamalar’. 

Öğrendiğinizde Şaşıracağınız İlginç Mobil Uygulamalar 

En Tuhaf Mobil Uygulamalar

Yalan makinesi, hayalet bulma, helallik isteme, sahte arama, sahte sohbet ve daha başka özelliklerde ‘en tuhaf mobil uygulamalar’ ile karşınızdayız. İşte; ‘Öğrendiğinizde şaşıracağınız mobil uygulamalar’. ‘İlginç uygulamalar’ haberimizin devamında. 

Don’t Touch My Phone 

İlginç Uygulamalar

‘Öğrendiğinizde şaşıracağınız ilginç mobil uygulamalar’ başlıklı haberimizde ilk sırada ‘Don’t Touch My Phone’ uygulamasına yer veriyoruz. Birisi telefonunuza izinsiz dokunduğu takdirde, uygulama bu hareketi algılıyor ve alarm çalmaya başlıyor. Hırsızlık alarmı niteliğinde olan uygulama, kaybolma ve çalınma ihtimaline karşılık telefonunuzu güvence altına alıyor. Hırsızlık söz konusu olmasa dahi telefonunuza sizden izinsiz dokunulmasına engel olması nedeniyle de tercih edilebilir. Ayrıca uygulamaya kendi sesinizi kaydedebilir ve çalıştığınız ofiste meraklı olan kişilere karşı kötü bir sürpriz yapabilirsiniz. 

Don’t Touch My Phone uygulamasını Play Store’dan indirebilirsiniz. 

Fake Chat Conversation 

İlginç Uygulamalar

‘İlginç uygulamalar’ listemizde sırada ‘Fake Chat Conversation’ uygulaması yer alıyor. Sahte sohbet, şakalar ve hikayeler için kullanabileceğiniz bu uygulamada, gerçeğe benzeyen sahte ve komik bir sohbet oluşturabilir ve ekran görüntüsünü alarak arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Arkadaşlarınıza şaka yapabileceğiniz uygulamada, sınırsız sohbet, her ayrıntıyı düzenleme, gerçek görünmesi için fotoğraflar gibi özellikler de yer alıyor. 

Fake Chat Conversation uygulamasını Play Store’dan indirebilirsiniz. 

Sahte Arama 2 

En Tuhaf Mobil Uygulamalar

‘Öğrendiğinizde şaşıracağınız ilginç mobil uygulamalar’ listemizde yer alan ‘Sahte Arama 2’ ile yine arkadaşlarınıza, ailenize şaka yaparak eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz. Arayan kişiyi, numarayı, fotoğrafı hatta sesi belirleyerek anında bir sahte arama yapabilir veya zamanlayıcıyı kurarak planlayabilirsiniz.  

Sahte Arama 2 uygulamasını Play Store’dan indirebilirsiniz. 

HelalApp 

En Tuhaf Mobil Uygulamalar

‘En tuhaf mobil uygulamalar’ haberimizde sırada daha ilginç bir uygulamayla devam ediyoruz. Sizin yerinize helallik alan HelalApp uygulamasında, helallik almak istediğiniz kişileri seçiyor ve mesajınızı yazıyorsunuz. Böylece SMS göndererek, kısa ve kolay yoldan çevrenizdekilerden helallik isteyebiliyorsunuz. Yerli olan uygulamada, helallik istediğiniz kişi de hakkını helal edip etmediğini ifade edebiliyor. 

HelalApp uygulamasını Play Store ve App Store’dan indirebilirsiniz. 

Free Heater 

En Tuhaf Mobil Uygulamalar

Listemizde sırada, özellikle kış aylarında işinize yarayacak ve bir o kadar ilginç ‘Free Heater’ uygulamasına yer veriyoruz. Bu uygulamayı cihazınıza yükleyerek soğuk havalarda telefonunuzu el ısıtıcı niyetine kullanabilirsiniz. Cihazınızın çok ısındığını hissettiğiniz takdirde uygulamayı hemen durdurabiliyorsunuz.  

Free Heater uygulamasını Play Store ve App Store’dan indirebilirsiniz. 

Ghost Detector Radar Simulator 

En Tuhaf Mobil Uygulamalar

Korku ve gerilimi seven kullanıcıların merak edeceği bir uygulama olan ‘Ghost Detector Radar Simulator’ ile öğrendiğinizde şaşıracağınız ilginç mobil uygulamalar adlı haberimize devam ediyoruz. Hayalet ve ruh dedektörü olan uygulamada, kamera erişimine izin vererek evinizi veya bulunduğunuz mekanı dolaşarak hayalet veya ruh olup olmadığını kontrol edebiliyorsunuz. Uygulamada yer alan radar özelliği, size hayaletin yönünü ve mesafesini gösterecektir.  

Ghost Detector Radar Simulator uygulamasını Play Store ve App Store’dan indirebilirsiniz. 

Kissing Test 

En Tuhaf Mobil Uygulamalar

İlginç uygulamalar arasında olan ‘Kissing Test’ ile öpüşme becerinizi test edebiliyorsunuz. Aşk testi de yapabildiğiniz uygulama, ne kadar tutkulu ve deneyimli öpüştüğünüzü gösteriyor.  

Kissing Test uygulamasını Play Store ve App Store’dan indirebilirsiniz. 

Efektler ile Ses Değiştirici 

En Tuhaf Mobil Uygulamalar

Sesinizi kaydederek efektler uygulayabildiğiniz ve bu kayıtları arkadaşlarınızla paylaşabildiğiniz uygulamada, sesli görüntü de oluşturabiliyorsunuz. Helyum, robot, dev, canavar, zombi, dünya dışı, uzaylı, sincap, sarhoş gibi 40 üzerinde ses efektinin yer aldığı uygulamada, önceden kaydedilmiş bir ses üzerinde de efekt uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda metinden ses oluşturabilir ve kaydettiğiniz sesi, zil sesi yapabilirsiniz.  

Efektler ile Ses Değiştirici uygulamasını Play Store ve App Store’dan indirebilirsiniz. 

Yalan Makinesi Simülatör 

En Tuhaf Mobil Uygulamalar

Yalan makinesi her ne kadar bildiğimiz bir cihaz olsa da mobil uygulama olarak belki de daha önce hiç duymadık. Parmak izinizi tarayarak söylediğiniz yalanı ve gerçeği birbirinden ayırt eden bu uygulama ile arkadaşlarınızla eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.  

Yalan Makinesi Simülatör uygulamasını Play Store ve App Store’dan indirebilirsiniz. 

Google Cihazımı Bul 

En Tuhaf Mobil Uygulamalar

Diğer uygulamalar kadar ilginç olmasa da listemizi ‘Google Cihazımı Bul’ uygulamasıyla sonlandırıyoruz. Kaybolan android cihazları bulabildiğiniz uygulamada, telefonunuzu, tabletinizi veya saatinizi haritada görebiliyorsunuz. Cihazınızı havalimanı, alışveriş merkezi gibi büyük binalarda dahi bulabilmeniz için iç mekan haritalarını kullanabiliyorsunuz. Konumu kullanarak cihazınızın bulunduğu yere gidebiliyorsunuz. Bununla birlikte, cihazınız sessiz moddayken bile en yüksek ses düzeyinde çalmasını sağlayabiliyor, özel mesaj veya iletişim numarası göndererek cihazınızı geri alıncaya kadar kilitleyebiliyor, ağ ve pil durumunu görebiliyorsunuz.  

Google Cihazımı Bul uygulamasını Play Store’dan indirebilirsiniz. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir: 

Jaguar, 2025 Yılında Tamamen Elektrikli Bir Otomobil Markası Olacak 

Google, Fransa Ekonomi Bakanlığı’ndan 1.1 Milyon Euro Para Cezası Aldı 

Kıvanç Tatlıtuğ’un Başrolde Olduğu Yeni Bir Netflix Dizisi Geliyor

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz