Cumartesi, Ekim 16, 2021
Ana SayfaDijitalPeerBie, ‘MyWork’ İsimli Uzaktan Çalışma Platformunu Duyurdu

PeerBie, ‘MyWork’ İsimli Uzaktan Çalışma Platformunu Duyurdu

Türkiye yazılım pazarına kısa bir süre önce giriş yapan PeerBie, ‘MyWork’ isimli uzaktan çalışma platformunu duyurdu. Pandemi sürecinde uzaktan çalışma iş modelini destekleyen uygulamanın, yeni nesil algoritmalarla geliştirildiği ifade edildi.

Türkiye yazılım pazarına kısa bir süre önce giriş yapan PeerBie Inc., ‘MyWork’ isimli uzaktan çalışma platformunu duyurdu. Pandemi sürecinde uzaktan çalışma iş modelini destekleyen uygulama ağının, yeni nesil algoritmalarla geliştirildiği ifade edildi. İş süreçlerini kolaylaştıran özellikleri ile dikkat çeken platformun ayrıca, COVID-19 salgını sürecinde uzaktan çalışma iş modelini destekleyen yapısı ile özgür bir çalışma modeli sunduğu dile getirildi.

Aktarılan detaylara göre; PeerBie ‘MyWork’, kurum ve organizasyonlara verimliliklerini doğru yönetebilecekleri bir uygulama ağı sunuyor. Kompleks ve hızlı çalışma ortamında aidiyet duygusunu artıran özellikler barındıran platform, her organizasyona uygun yapısı ile departman ve komuniteler arası iş yapış biçimlerini bir araya getirerek verimlilik artışı sağlıyor. Uygulama ayrıca, kurumlara özel olarak özelleştirilebiliyor. Etkinlik ve toplantı yönetiminden katılımcıları takip etmeye kadar birçok özellik içeren PeerBie ‘MyWork’ üzerinden; kişisel ve kanal bazında günlük, haftalık veya aylık yapılacaklar listesi oluşturulabiliyor. Şirket, uygulamanın kolay arayüzü sayesinde de dakikalar içinde kullanıma hazır hale geldiğine işaret ediyor.

PeerBie ‘MyWork’ uygulaması, iş yerlerinde verimlilik odaklı bir vizyon sunuyor

PeerBie MyWork Uygulaması

Diğer yandan; PeerBie CEO’su Semih Seçer, konuya ilişkin açıklamasında ‘MyWork’ uygulaması ile iş yerlerinde verimlilik odaklı bir vizyon sunduklarını söyledi. Uygulama aracılığıyla, kurumsal yapıların kurum ve organizasyon verimliliklerini en doğru biçimde yönetebileceklerini vurgulayan Seçer, açıklamasında “Dünya, dijital dönüşüm yaşıyor. Dünyanın dönüşen iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere Türkiye’den yola çıktık. Yerli ve yeni nesil bir sosyal ağ olan PeerBie, şirketlerin kendi disiplinleri içinde alt yapılarındaki iletişim trafiğinde verimi yakalamalarını sağlıyor” ifadelerine de yer verdi.

PeerBie ‘MyWork’ün özelliklerinden de bahseden Semih Seçer, açıklamasına şu ifadelerle devam etti: “Platformun sunduğu avantajlar, şirketlerin iş süreçlerinde hem zaman hem de maliyet tasarrufu sağlıyor. Çalışanlar arasında aidiyet hissi oluşturmasının yanında rol tabanlı iletişim ile daha efektif ve verimli bir iş ortamı sağlanabiliyor. Fiziksel ortamlardaki iş deneyimlerinin birçoğu PeerBie ‘MyWork’ ile yapılabiliyor. Daha az e- mail trafiği ile çalışanlar, işlerine daha fazla odaklanabiliyor. Arşivleme, proje koleksiyonu ve hata yönetimi gibi özelliklerinin yanında ‘to do list’ yönetimi de sağlayan uygulamada proaktif ve geleceğe hazır olmaya odaklandık. Katılımcılığı maksimum düzeyde yaşatan platform, müşterilere ve partnerlere özel kanallarla iş süreçlerini uzaktan yönetmeye olanak tanıyor.”

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Video Düzenleme Uygulaması VivaVideo, Kullanıcılarından 27 Milyon Dolara Yakın Para Çaldı

Ücretsiz Mobil Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Sosyal Mesafe Uygulaması Safe Steps’e HES Kodu Entegrasyonu Eklendi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR