sony-alpha-7-iv-teknosafari

Sony Alpha 7 IV, 33 MP full frame görüntü sensörü ve iki yeni flaşı ile tanıtıldı. HVL-F60RM2 ve HVL-F46RM flaşlar, kullanıcıların taleplerini cevaplıyor.

Alpha 7 IV, üst düzey görüntü kalitesi ve performansı ile bir önceki serinin üzerine çıkıyor. Yeni model, en son Bionz XR işleme motoru ve amiral gemisi Alpha 1 modelini temel alan gelişmiş AF yeteneğine sahip. Ayrıca cihaz, Sony’nin gelişmiş görüntüleme teknolojilerinin de çoğunu içeriyor.

33 MP çözünürlüğe, zengin video ifade biçimlerine ve artan uzaktan iletişim talebini destekleyen çeşitli özelliklere de sahip olan ALPHA 7 IV, ideal fotoğraf makinesi seçeneklerinden biri haline geliyor.

Sony Europe Dijital Görüntüleme Ürün Pazarlama Direktörü Yann Salmon Legagneur, konu hakkında “Alpha 7 III’ü piyasaya sürerek full frame fotoğraf makinelerinden ne beklenmesi gerektiğine dair sınır çizgilerini belirlemiştik; şimdi de o sınırları yeni baştan tanımlamanın vakti geldi. ALPHA 7 IV, hem fotoğraf hem de videoda muhteşem bir deneyim sunmak üzere Sony görüntüleme teknolojilerinin en iyi yönlerini bir araya getiriyor ve bu da kullanıcıların, kendilerini ne tür bir durumun içinde bulurlarsa bulsunlar, tam olarak istedikleri içeriği elde etme imkânına sahip olacakları anlamına geliyor.” şeklinde konuştu.

sony-alpha-7-iv-ozellikleri-teknosafari

Yeni ALpha 7 IV, gelişmiş otomatik netleme, artırılmış kullanım kolaylığı ve iş akışı yeteneklerine sahip. Üst düzey fotoğraf ve video çekme yeteneklerine sahip cihaz, ideal bir hibrit fotoğraf makinesi haline geliyor. Ayrıca Sony, yeni fotoğraf makinesini geri dönüştürülebilir malzemeler ile üretmiştir.

20-200mmiv kapsamlı GN 60 HVL-F60RM2 ve 24-105mmiv kapsamlı GN 46 HVL-F46RM, hassas kontrol, gelişmiş yüksek hız ve sezgisel kullanım sunan güçlü kablosuz flaşlardır. Hem profesyonel hem de ileri seviye içerik üreticilerin, ALPHA 7 IV’de dahil olmak üzere herhangi bir Sony Alpha fotoğraf makinesiyle çekim yaparken ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara, fotoğraf makineleriyle aralarındaki ayrıntılı iletişim sayesinde en iyi Alpha Işık Sistemleri deneyimi sunmak üzere tasarlanmışlardır.

İlginizi Çekebilir:

Sony, FE 70-200MM F2.8 GM OSS II Lensini Tanıttı

Sony, 75. Yılını ‘Sony Fırsat Günleri’ ile Kutluyor

Tekno Safari YouTube kanalımıza abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz