Sürekli Fas Food Tüketenlerin Hafızası Zayıflıyor - DigiToll #3

Dijital dünyadan zilimize takılanları ele aldığımız DigiToll’ün üçüncü bölümü yayında! DigiToll #3’te haftanın öne çıkan teknoloji haberlerini sizler için derledik.

Dijital dünyanın yeni haber bülteni DigiToll her Cuma öne çıkan haberlerle karşınızda oluyor. DigiToll’ün üçüncü bölümünde Kısa süre önce tanıtılan katlanabilir ekranlı Samsung ZFlip ve Motorola Razr’ın kırılan ekranları, Twitter’daki penis fotoğrafları filtresi ve Netflix’teki yeni Türk dizileri sekmesi ele alındı. Ayrıca depremde çalışmayan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom’a gelen cezalar, sosyal medyanın en çok konuşulanları arasında giren 10 Yaşındaki Filozof Atakan ve çok daha fazlası DigiToll’de…

DigiToll ile teknoloji manyaklarının ve “ben teknoloji manyağı olmasam da teknoloji severim” diyenlerin, dijital dünyada sörfün alasını yapanlara yeni bir format ile merhaba diyoruz.

Tekno Safari editörlerinin hazırladığı, Cem Avnayım’ın sunduğu ve her Cuma 21.00’da yayınlanan DigiToll’de bazen zili çalıp irkilmenizi sağlıyacak, bazen de mizah dolu içeriklerimizle yüzünüzü güldüreceğiz.

DigiToll Bölüm 3