TCL, bugün NXTWEAR G isimli akıllı gözlüğünü piyasaya sunduğunu duyurdu. Ocak ayında CES 2021’de tanıtılan TCL NXTWEAR G, OLED ekranı, taşınabilirlik, tak ve çalıştır işlevi ve şık, konforlu bir tasarımla birleştiriyor. Ayrıca TCL, belirli hatlarda yeni cihazlar arası Çoklu Ekran İşbirliği özelliğini de başlattı. Bu özellik, belirli TCL Mobil cihazlar ve uyumlu, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve televizyonlar dahil olmak üzere çeşitli ürün kategorilerinde sorunsuz üretkenlik sağlamayı hedefliyor.

TCL NXTWEAR G, film severler için taşınabilir bir sinema, oyuncular için sürükleyici bir dünya veya evde, işte veya işe giderken özel bir alan imkanı sunuyor. Sofistike, katlanabilir çerçevesiz tasarımı rahat bir uyumla birleştiren NXTWEAR G, şık, yansıtıcı koyu siyah bir dış cephe ve üst düzey bir görünüm ve his sergiliyor.

Kullanışlı ve kompakt NXTWEAR G, küçük bir sırt çantasına veya büyük bir el çantasına sığan bir kapsül çanta ile korunmaktadır. Şarj gerekmez; Tut ve kullan gözlükler tak ve çalıştır özelliğinde. Bu nedenle uyumlu dizüstü bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı telefonunuzla çalıştırılabilir. 

Sony FHD micro OLED Panelle geliyor

TCL, çift 1080p yüksek çözünürlüklü Sony FHD Micro OLED panellerin, NXTWEAR G’nin 16:9 en boy oranına sahip 140 inçlik bir ekranı taklit etmesi nedeniyle ev sineması oranlarını sağlamak için mükemmel bir şekilde konumlanmasına imkan tanıyor. 

NXTWEAR G’nin bir dereceye kadar çevresel görüşü koruyan açık-fit tasarımı sayesinde, klavyede yazan parmaklarınıza bakmak için bakışlarınızı aşağıya kaydırabilir veya size bir uçuş içeceği sunan bir uçuş görevlisini selamlamak için yukarı bakabilirsiniz. Gerçeklerden kaçış ve mevcudiyet arasında benzersiz bir denge kurarak, yakın çevrenizde neler olup bittiğine dair bir hissi korurken, bir filmde kaybolmak veya sanal bir konsere ön sıradan biletin keyfini çıkarmak artık mümkün.

Tam olarak geleneksel bir gözlük gibi takıldığında, saçınızı dağıtacak askılar, şarj edilmesi gereken piller veya bir akıllı telefonu NXTWEAR G ile yerleştirmeniz için yuvalar yok. Ayrıca bir uygulamaya ihtiyacınız yok; Gözlüğü uyumlu bir USB-C ekran çıkışı bağlantı noktasına sahip herhangi bir akıllı cihaza bağlamanız ve harika bir görsel deneyim için takmanız yeterlidir.

Çoklu Ekran İşbirliği 

TCL’nin Çoklu Ekran görüşü, üzerinde hangi cihaza sahip olursanız olun başlar. Örnek olarak, iş için seyahat ederken, tren istasyonuna yürür ve telefonunuzdaki temassız ödemeleri kullanarak bilet satın alırsınız, giderken 5G üzerinden müzik akışı yaparsınız. Koltuğunuza oturduğunuzda, TCL 20 Pro 5G’nizden sinematik bir giyilebilir cihaz olan NXTWEAR G’ye teslim edin, taşınabilir büyük ekran deneyimi siz dinlenirken ve şarj olurken sizi anında taşır.

TCL NXTWEAR G çıkış tarihi

NXTWEAR G, tüm büyük üreticilere ait 100’den fazla akıllı telefon, hibrit ikisi bir arada cihazlar ve dizüstü bilgisayarlar ile uyumludur. Cihaz önümüzdeki aydan itibaren Avustralya’da satın alınabilecek ve belirli bölgelerde piyasaya sunulacak.

İlginizi Çekebilir:

Dynabook, Yeni Akıllı Gözlük Modeli ‘dynaEdge DE-100’ü Tanıttı! 

Xiaomi, Akıl Hastalıkları ve Göz Yorgunluklarını Tedavi Edebilen Bir Akıllı Gözlük Geliştiriyor 

Huawei akıllı gözlük: Gentle Monster Eyewear ll ilk bakış & ön inceleme:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz