Trendyol 'dan 100 Milyon TL'lik Kobi Destek Paketi

Nisan ayında Trendyol Kobi Destek ’i başlatan platform, 100 milyon TL’lik ikinci destek paketini açıkladı. Trendyol İkinci KOBİ Destek Paketi’yle 50 milyon TL’lik finansman, 50 milyon TL’lik pazarlama ve eğitim desteği sağlanacak.

Trendyol, iş ortağı Kobi’lerin pandemi döneminde işlerinin devamlılığına destek olmak amacıyla Nisan ayında başlattığı “Trendyol Kobi Destek” programının ikincisini hayata geçirdi. Yeni paket kapsamında Trendyol, iş ortağı Kobi’lere Ocak – Şubat aylarında toplam 100 milyon TL değerinde finansman, pazarlama ve eğitim desteği sunacak. Trendyol pazaryerindeki on binlerce KOBİ bu destekten faydalanacak.

50 milyon TL’lik finansman, 50 milyon TL’lik pazarlama desteği

Trendyol, İkinci KOBİ Destek Paketi kapsamında tüm kategorilerdeki on binlerce KOBİ iş ortağı için vade indirimini sürdürüyor. Platform, KOBİ’lere bu yolla toplam 50 milyon TL finansman desteği sunacak. Güçlü pazarlama iletişimi ile platformda satış yapan KOBİ’lerin görünürlüklerini artıran Trendyol, 50 milyon TL’lik ek kaynak ayırarak pazarlama desteğini de artıracak. Trendyol, eğitimlerle KOBİ’lerin dijitalleşmesine katkı sağlamayı sürdürecek.

Trendyol KOBİ’lere 1 Yılda 260 Milyon TL Destek Sağladı 

Trendyol İcra Kurulu Üyesi Ozan Acar “Türkiye’nin Trendyol’u olarak, pandeminin başladığı günden bu yana, iş ortağımız KOBİ’lerle birlikte ülkemizin dört bir yanındaki on milyonlarca müşterimizin ihtiyaçlarını karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu zor zamanlarda bizimle birlikte sorumluluk alan KOBİ’lerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Pandeminin, iş ortağımız KOBİ’ler üzerindeki etkilerini Nisan’da başlattığımız KOBİ Destek Paketimizle azaltmayı hedeflemiştik. KOBİ Destek Paketi’nin ilkinde destek tutarını iki aylığına 80 milyon TL olarak açıklamıştık. Daha sonra süreyi uzattık ve KOBİ’lere Nisan’dan bugüne kadar 160 milyon TL tutarında destek sağladık. Bu sayede on binlerce KOBİ’nin pandemiyle bozulan nakit dengesinde iyileşme sağladık. Pandeminin ekonomimiz üzerindeki etkileri ve bununla birlikte KOBİ’lerin de destek ihtiyacı devam ediyor. Bu ihtiyacı karşılamak için biz de 100 milyon TL’lik ikinci destek paketimizi devreye alıyoruz. Bir yılda toplam 260 milyon TL değerinde destek sağlamış olacağız. Finansal ve pazarlama desteklerine ek olarak Trendyol Akademi ile satış artırma, ürünlerini öne çıkartma, dijital pazarlama, kampanya yönetimi, depo ve operasyon yönetimi gibi konularda yüzlerce seminer ve içerik sunuyoruz. KOBİ’lerimiz ücretsiz eğitimlere ve konferanslara katılarak hızla dijitalleşiyor. Hedefimiz, KOBİ’lerimizin işlerini sorunsuz sürdürmelerini sağlamak ve e-ticaretle büyümelerini desteklemek” dedi.

İlginizi Çekebilir:

TOBB ve Trendyol, KOBİ Destek Programının Başladığını Duyurdu 

Vodafone ve Facebook, KOBİ’ler İçin Bir Araya Geliyor 

Facebook’tan, Türkiye’deki KOBİ’lere 7 Milyon TL Değerinde Yardım

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz