YouTube İçerik Üreticileri İçin Yeni Bir Özellik Test Ediyor
Okuma Süresi
1 dakika

YouTube İçerik Üreticileri için yeni bir özelliği test etmeye başladı. Adı ‘Süper Teşekkür’ olan bu yeni özellik sayesinde kullanıcılar, içerik üreticilerinin beğendikleri videolarına belli bir miktar ödeyerek özel yorumlar yapabilecek. 

2005 yılında kurulan ve dünyanın en büyük çevrimiçi video paylaşım platformu olan YouTube, içerik üreticilerine para kazandıracak yeni bir özelliği test etmeye başladı. Şirketin resmi duyurusuna göre adı ‘Süper Teşekkür’ olan bu özellik sayesinde kullanıcılar beğendikleri videolara belli miktarlar karşılığında özel yorumlar yapabilecekler. Bu sayede içerik üreticileri, takipçiler ve YouTube kullanıcıları sayesinde paylaştıkları videolara destek alabilecek.

 

YouTube İçerik Üreticileri İçin Yeni Bir Özellik Test Ediyor

Şimdilik beta kapsamında olan bu yeni özellik ilerleyen günlerde dünyaya yayılacak. Türkiye’deki içerik üreticilerinin ise bir süre daha beklemelerini gerektiren Süper Teşekkür özelliği şu an için 68 ülkede kullanılabilir hale getirildi. Bu özellik kapsamında ödemeler 2 dolar, 5 dolar, 10 dolar ve 50 dolar olmak üzere farklı fiyatlarda yapılabilecek. ABD kullanıcıları için belirlenen bu miktarlar diğer ülkeler için de hemen hemen yakın tutarlarda karşımıza çıkacak. Kullanıcılar Süper Teşekkür özelliği ile yorum yaptığı takdirde ekranında balon görseli yer alacak. İçerik üreticileri de yapılan yorumları farklı bir görselle karşılayarak diğer yorumlardan ayırabilecek.

İlginizi Çekebilir: 

WhatsApp ’a Görüntülü Grup Görüşmelerine Sonradan Katılma Özelliği Eklendi!

Clubhouse Davetiyesiz Girilmez Dönemine Son Veriyor

Sahte WhatsApp, içinde hiçbir şey olmayan uygulama ve işsizler için en saçma uygulamalar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz